"Game of Thrones" Çizgi Film Olsaydı Nasıl Görünürdü?

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Gerçekten de, yazılar okunmadan sadece resimlere bakılsa,
karakterlerin, Tim Burton'ın yapımcılığını üstlendiği '93 yılı yapımı
"The Nightmare Before Christmas" (Noel Gecesi Kabusu) filminden
çıktığı söylenebilir...

Teşekkürler bu ilginç paylaşımınız için değerli dostum...

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Haber ilginç yalnız başlıktaki çizgi film terimi yanlış bir tanım olmuş. Bu tip hareketsiz çizimlere illüstrasyon veya karikatür denmesi doğru olur.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Çizgi film olsaydı yine izlenirdi diye düşünüyorum.
Teknoloji çok gelişti, bizim yaşıtlarımız için çizgi film Tom ve Jery demekti.:)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Çizgi film olsaydı yine izlenirdi diye düşünüyorum.
Teknoloji çok gelişti, bizim yaşıtlarımız için çizgi film Tom ve Jery demekti.:)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
İlgi çekici yazınız benim için aynı zamanda "ufuk açıcı" da oldu sevgili "Motion", bu diziyi hiç seyretmediğim halde bir fikrim oldu. "Hiç seyretmedim" dedim ama "Game of Thrones" dizisiyle ilgili o kadar çok karikatür, kolaj vs gördüm ki, dizi bana şimdi hiç de yabancı gelmiyor (özellikle de "Cersei Lannister"ın oturduğu "taht"la ilgili o kadar çok karikatür çizildi ki). Aynı şekilde mizah dergilerinde "Dhalsim" denen karakterle ilgili de sayısız karikatür gördüm, özellikle uzun/veya uzayabilen kollarına gönderme yapıyorlardı (bir video oyunu karakteriymiş meğer, şimdi onu tanır gibiyim). Kendimi, buna benzer seyretmediğim çok sayıda dizi, film ve hiç oynamadığım video oyunlarına çok aşina hissediyorum. Bu "popüler medya" denilen olay çok ilginç, ve çok etkili. Bazı şeyleri adeta kafamıza çiviliyor.