Karargaha Gelen Türkiye Çocuk Dergileri...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
20171010_103950.jpg

20171010_104003.jpg

swingtex nikli değerli dostumuzun karargaha gönderdiği dergileri sizinle paylaşmak istedim.
İtinalı saklanmış kıymetli dergiler için swingtex dostumuza teşekkür ederim.
Eksiklerin çoğu kapanacak gibi.:)
Telefonda söylediğim gibi karargaha kendisini mutlaka bekliyoruz.
Tüm dostları ayrıca her zaman karargahımıza bekleriz.
24 saat çayımız mevcut.:D

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,452
Kendi Koltuğunda
24 saat sadece çay verirsen tahtalı köye gönderirsin misafirleri yanında tost ,pide ,lahmacun olursa bak dostlar nasıl damlıyorlar.Muhabbet nasıl işliyor.Uzaktan gelen misafir karargahta akşama kadar durur.başka işi olmaz.O yüzden bakımı iyi tutmalısın sevgili komutan.:D

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Harika dergiler Türkiye Çocuk ta çok eksiklik vardı.Böylece Çocuk Dergilerinde müthiş bir ilerleme sağlanmış olacak.Sayın SwingTex üstadımıza bende özel olarak teşekkürlerimi iletiyorum.Karargah tam Çizgi Roman karargahı olmuş gerçekten.Tebrikler dergilerin kondüsyonlarıda gayet güzel görünüyor.
Sayın Ertuğrul tarafından verilen bu güzel haber içinde kendisine çok teşekkür ederiz.
Selamlarımızla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,184
Kardeşimi neredeyse merak etmeye başlamıştım ki,
bu sevindirici konu vesilesi ile merakım giderilmiş oldu.
Sayın "swingtex" kardeşime kocaman gönlünden dolayı ben de naçizane teşekkür ediyorum.
Karargaha yolu düşen tüm dostlara selam ve saygılar...

52308R.gif

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
swingtex dostumuzun yüreğine saglık; böyle güzel insanlar oldugu sürece çizgiromanın sırtı yere gelmez,

Birde affınıza sıgınarak bu 24 saat çay servisi olan karargahımızın açık adresini alabilirmiyim;);)

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
çizgi diyarı kardeşliği teşekkurler...inşallah yolumuz bir gün düşer karagaha Zeki Beyin misafiri oluruz...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,919
İstanbul
Rahmetli dedemin ilk çıktığı dönem bana aldığı dergidir. İlk sayısından itibaren belli bir süre düzenli okumuşluğum vardır. Aklıma şimdi o yıllar geldi. Teşekkürler sevgili swingtex..

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
swingtex dostumuza teşekkür ederiz.
Ertuğrul abi 24 saat çayımız mevcut diyorsun da ben ne zaman gelmeye kalksam çaydan geçtim.Karargahta yoksun :)
Bir cumartesi pazar baskın yaparsam şaşırma sonra,Ertuğrul abi,
Saygılar sevgiler.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Dergilerin logolarına bakınca, dergiyi almayı bıraktığım 1993 yılı ve sonrası yıllara ait dergiler olduğu belli oluyor.Her ne kadar format olarak çok beğenmesem de, o yıllarda yayımlanmış sayılarda ilgimizi çekecek çizgi romanların olduğu kesindir.Hem bu yıllara ait sayılara ilgi duyanlar açısından, hem de serinin tamamlanması açısından sevindirici bir haber.Üstelik, tarama kolaylığı açısından sayıların cilt halinde değil de müstakil olması daha iyi.Teşekkürler.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Bu harika dergiler ve cömertliği için swingtex dostumuza gönülden teşekkür ediyorum...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Türkiye Çocuk Dergilerinde bir dönem yayınlanan büyük usta Ömer Muz un Korkut Bey eseri mutlaka derlenmesi gereken büyük bir eserdir.Çizgi kalitesi , kendine özgünlüğü Ömer Muz ustanın en güzel eserlerinden biridir.Yer yer kolajlar olsada o bile harikadır.Sanırım bir kaç sayı ben eklemiştim o sayılarla ilgili umarım gelen sayılar arasında vardır.Varsa harika bir haber olur.Varmı acaba :D Şimdiden heyecan bastı yanlış anlaşılmasın ben kendim için istemiyorum meraklısı olan değerli insanlar için cidden doğruyu söylüyorum.Beni bilirsiniz hiç öyle alışkanlıklarım yoktur.:D

open100

Yeni Üye
3 Ağu 2009
3
0
zeki bey karargah hangi ilimizde merak ettim .belki de bikaç adım mesafedeyiz haberimiz yok;)

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
24 saat sadece çay verirsen tahtalı köye gönderirsin misafirleri yanında tost ,pide ,lahmacun olursa bak dostlar nasıl damlıyorlar.Muhabbet nasıl işliyor.Uzaktan gelen misafir karargahta akşama kadar durur.başka işi olmaz.O yüzden bakımı iyi tutmalısın sevgili komutan.:D

Ciğer-kebab olmazsa 3-4 saat yol gidilirmi yaa

:D :Ğ :Ğ :Ğ :Ğ