Yıldıray Çınar İmza Günü

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
L3lz2o.jpg

Paralel Evren çizgi roman dükkânı olarak Türk çizgi roman okurları için bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya’da ve ABD’de olağanüstü bir heyecan yaratan, DC Evreni’ndeki ana serilerin yeniden 1. sayıdan başlayacağı “REBIRTH” etkinliği kapsamında yayınlanacak olan BATMAN #1, DC Comics’le yaptığımız işbirliği sonucunda sınırlı sayıda basılan “Paralel Evren Özel Koleksiyon Kapağı“yla Türk okuyucusuyla buluşacak.

DC Comics tarafından basılıp dükkânımıza yollanacak ve İngilizce olacağı için sadece Türkiye’de değil tüm dünyada koleksiyon değeri taşıyacak bu ortaklığı bizim için daha da gurur verici kılan şeyse bambaşka: “REBIRTH” etkinliğinin en önemli koleksiyon parçalarından olacak BATMAN #1’in Paralel Evren özel sayısı bizden birine emanet. Gerçek bir profesyonel ve çizgi roman ustası olduğunu son yıllarda MARVEL ve DC için çizdiği ADVENTURES OF SUPERMAN, SUPERIOR IRON MAN, LEGENDS OF TOMORROW gibi serilerle kanıtlamış olan sevgili dostumuz Yıldıray ÇINAR bizi kırmadı ve BATMAN #1 için bize, ağzımızı açık bırakan muhteşem bir kapak çizdi.

Batman #1’in Amerika’daki yayın tarihi olarak açıklanan 15 Haziran Çarşamba günü mağazamızda satışa çıkanbu özel sayıyı aynı zamanda internet sitemiz üzerinden de temin edebilirsiniz. Ayrıca bu ilki çizgi roman severlerle birlikte kutlamak için 26 Haziran Pazar günü gerçekleştireceğimiz Yıldıray ÇINAR imza gününde sizi de görmekten mutluluk duyarız.

Ben pazar günü büyük bir aksilik olmaz ise oradayım. Dostlardan gelen olursa görüşürüz... :)

Bilmeyenler için adres vermeyi unutmuşum.
Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı
Bağdat Cad. Küçükağa Sok. No:1/9A, Şaşkınbakkal, 34740 İstanbul

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,639
İzmir
Yıldıray Çınar büyük bir beğeni ile takip ettiğim sanatçılarımızdan. Kapağını çizdiği Batman Rebirth sayısını imzalayacak. Bu alternatif kapak Türkiye'ye özel olarak basıldı. Keşke orada olup kendisinden bir imza alabilseydim ama ne yazık ki...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Vakti olanların kaçırmaması gereken bir imza günü.
Süpriz yapmak lazım imzalı posterimizi almak için.:)
Yusuf'u da özledik.:D

12 Şub 2010
15,006
543,758
Bugün imza günü
Dostlara hatırlatayım dedim
İstanbul'da yaşamak vardı
Ne yazık ki henüz özel uçağım yok
Değilse kaçırmazdım imza gününü
Dünyaca ünlü çizerlerimize destek için orada olalım isterdim
Gidebilen dostlardan fotoğraflı haber bekliyoruz

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Son anda kaçırmışım. Niye, anlamadım.
Geç te kalmış sayılmazdım aslında.
Yusuf dostuma ayrıntısını sormadım ama
sanki biraz erken bitmiş gibi yani...
Ben de üzüntüden sahile vurdum kendimi,
balinaları da anlamış oldum birazcık...

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
5 te biteceğini söylemişlerdi abi.
insanlar dağılınca da yıldıray çınar gitti.
bende erken gidemedim terslik oldu son anda yetiştim ne fotoğraf alabildim ne de tadını çıkarabildim doğru dürüst hızlı bir imza aldım ve yine hızlıca ayrıldım yanımda başkaları vardı. :)
artık başka zaman daha erken gidip bol bol muhabbet ve fotoğraf ile tadını çıkarmak dileğim.
bu arada ilginç bir şey olmuş çok kalabalıkmış ilk saatler ve şikayet edilmiş polise, polis 2 kere gelmek zorunda kalmış. herhalde artık insanlar kalabalıklardan iyice korkmaya başladı, bir çizgi roman dükkanın önündeki kalabalığı bile polise şikayet etmek nasıl bir şeyse artık.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Bir problem olmuş, tahmin etmiştim,
apar topar bitmesinden...

"Basılmayacak" etkinlik yapmak
diye espri yapmıştım geçen gün
ve bu şekilde gerçek olmuş ha!
Zaytung'a ne gerek var bu ülkede