Orhan-Erhan DÜNDAR kardeşlerin çizgi seti geldi.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa

VaqzWy.jpg

Sevgili Ramazan TÜRKMEN'in yayın editörlüğünde, Sevgili Ogan KANDEMİROĞLU'nun kapaklarını çizdiği ve sevgili Orhan ve Erhan DÜNDAR kardeşlerin yazıp çizdiği 8 kitaplık "Modern Bilimin Öncüleri Belgesel Çizgi Roman Dizisi" adlı setim geldi.
Teşekkürler Ramazan.
Teşekkürler Orhan-Erhan üstadlar.
Teşekkürler Ankara Belediyesi.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Arkadaşlar benden duymuş olmayın aman ha!
Hemen Mavi Masa 0312 153 00 00 numaralı hattı arıyorsunuz...
Arkadaş adım soyadım bu, telefonum da bu deyip başvuruyorsunuz.
Sonra göndermezlerse Ramazan üstada bir selam çakıyorsunuz.
Muhakkak edinin!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Hatta telefon faturanızın kabarık gelmesini istemiyorsanız
aşağıdaki linkten bizzat başvuru yapabilirsiniz.. :)

Not: Şaka amaçlı yazılmıştır.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Kapak resimleri çok güzel görünüyor.Orhan ve Erhan DÜNDAR ustalar zaten dünya çapında sanatçılar başka söze gerek yok değerli bir çalışma.Biz kıymetini bilemiyoruz bizim sanatçılarımızın gelecek kaygıları olmamalı başımızın üzerinde taşımalıyız onları ama nerede.Sayın Ramazan bey de güzel bir çalışmaya imza atmış.Çok daha fazla eser görmek istiyoruz onlardan yanlış anlamasınlar gerçekten açız bu konuda.Yayınevleri kapanmıştı bir ara kitap bulamıyorduk.Sonradan çok şükür yeni yayınevleri ile kitaplarımıza kavuştuk.Bütün çizgi roman sanatçılarının alınlarından öpüyorum.İyi ki varsınız.Eserleri henüz istemedim ancak okumuş gibiyim hiç sorun değil arşivlik bir çalışma olmuş alabilirsem ciltleyip kütüphanede muhafaza altına alınması gerekir.Orhan ve Erhan beylerin Kültür Bakanlığı için yaptıkları çalışmalarda mükemmeldi.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Hatta telefon faturanızın kabarık gelmesini istemiyorsanız
aşağıdaki linkten bizzat başvuru yapabilirsiniz.. :)

Not: Şaka amaçlı yazılmıştır.

Notu yazmasan ciddiye almıştım. :eek:
O değilde taranıp paylaşılsa da herkes okusa harika olur.
Eğer izin var ise;
Ücretsiz gönderdiklerine göre sıkıntı olacağını sanmıyorum.

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Geçmişte bana da gelmişti bu kitaplar. Çocuklar gibi sevinmiştim. İş yerime gelmişti. Herkes kıskanan gözlerle nasıl bakmışlar, nasıl da imrenmişlerdi. Ben de heyecanla ve sevinçle bir solukta okumuştum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Teşekkürler Ramazan Türkmen.
Teşekkürler Orhan-Erhan üstadlar.
Teşekkürler Ankara Belediyesi.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul

Notu yazmasan ciddiye almıştım. :eek:
O değil de, taranıp paylaşılsa da herkes okusa harika olur.
Eğer izin var ise;
Ücretsiz gönderdiklerine göre sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Bunu tahmin ettiğimden dolayı notu özellikle yazdım Ertekincim. Kimsenin ahını almak istemem bu yaştan sonra!.. :) Bu arada teklifin de güzelmiş. Umarım paylaşılmasında bir beis yoktur.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Bu kıymetli kitaplar bana da geldi.

Değerli Orhan ve Erhan Dündar üstaların eline sağlık.
Ankara Belediyesini de bu kültür hizmetinden dolayı tebrik ederim.
Ayrıca kitapları tarafımıza getiren Haluk Ağabeyime ayrıca teşekkür ederim.

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
Ben görev yaptığım okulun kütüphanesinde bu eserlerin yer almasını istiyorum fakat verilen numarayı aradığımda sonuç alamadım. Nasıl edinebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Ben görev yaptığım okulun kütüphanesinde bu eserlerin yer almasını istiyorum fakat verilen numarayı aradığımda sonuç alamadım. Nasıl edinebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Web'den başvuru yaptım, ancak bizzat yayın dairesine gelerek alabilirsiniz diye cevap dönmüşler. Posta ile yollamıyorlar.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Sayın Profesör ustamın sayesinde tanıştığım kitaplardan okurken çok keyif aldım kendisine ve böyle güzelliklere imza atan ustalarımın ellerine sağlık.
Herkes okumalı ve okutmalı bence teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Burak ULUTÜRK

seckinhoca

Süper Üye
7 Eki 2016
17
37
11 yıllık bir sosyal bilgiler öğretmeni olarak siteyi son 3 aydır didik didik araştırdım. Gün aşırı takipteyim inanılmaz paylaşımlar var. Aslına bakarsanız sevinmeli mi ? üzülmeli mi kararsızım. geç farkettim geç...Öncelikle tarih sevgisisizliğinin ilacı TARİHİ ÇİZGİ ROMAN OKUMAKTIR.

Ramazan TÜRKMEN ustamızın Malazgirt ve Kahramanlar serisini öğrencilerime her fırsatta okutuyorum
Eğer yardımcı olursanız bu setede ulaşmak istiyorum ben kendi çabalarımla ulaşmaya çalışacağım ama yardımsız olması zor şimdiden teşekkürler.
Yeri gelmişlen 7.sınıf sosyal bilgiler dersi 4.ünitesinde tamda bu konu işlenmekte.. 2.hafta içinde o konuyu işlerken çizgiromanları öğrencilerimle paylaşmak istiyorum

Abdülhamit68

Yeni Üye
19 Haz 2017
12
26
Dündar kardesler zaten cok güzel yapiyorlar, bu isi..
Bir de bu yaptiklari calisma, alaninda ilk sayilabileceklerden..
Ilim adamlarimizin hayatlarinin cizgi-roman haline getirilmesi...

Bir de Ankara Belediyesi bunlari yurtdisina gönderebiliyorsa...

Bundan ala keyif olmaz, dogrusu...