Tekrar selam dostlar...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Yaklaşık 2 aylık bir ayrılık döneminden sonra tekrar sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Çok sıkıntılı bir dönemi geride bırakmanın ve siz dostlarımla olan özlemin sonlanması sebebiyle son derece mutluyum.
İnsan hayatında bazı önemli kararların alınacağı dönemde maalesef sevdiklerini bazen ihmal edebiliyor. Fakat bu süreç içerisinde yüreğimin her zaman sizlerle birlikte çarptığını bilmenizi isterim.
Hepinize tekrar sevgilerimi gönderiyor ve tüm dostlarımı sevgiyle kucaklıyorum.
Tüm Çizgi Diyarı dostlarının yeni yılının yepyeni sevinçler getirmesini diliyorum.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,053
Hoşgeldin kaptan
21j3ngp.gif

Sorunlarını halledip aramıza döndüğün için ben de mutluyum. Demek iki ay olmuş , özlettin kendini ama önemli olan dönmüş olman...

Bizler buradayız , forumu hiç yalnız bırakmıyoruz :)
357q1hi.jpg

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Geçmiş olsun, sıkıntılarınızı atlattığınıza sevindim. Ben de yeni yılın size ve sevdiklerinize her tür mutluluğu getirmesini dilerken hoşgeldiniz diyorum.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Hosgeldin sevgili bakunin. umarim sorunlarinin hepsini halledebilmissindir.. insallah 2010 hepimiz icin daha cekilir bir yil olur .. iyiki döndün. :):)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,815
Hoş geldin üstad. Seni aramızda görmenin mutluluğu bizlerde kat ve kat daha fazla.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Kervana katılmamak olmaz,hoşgeldin sevgili dostum,2010 senesi hepimize daha hayırlı olması dileğiyle

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sayın Bakunin; yeni bir üye olarak içinde bulunduğum bu forumda sürekli her yerde adını okuduğum, paylaştığı kitapları ve bilgileri bir teşekkür bile edemeden indirdiğim bir paylaşım üstadına merhaba diyebilmek gerçekten onur verici. Sizi tekrar aramızda görmek çok mutluluk verici. Saygılarımla.

masiva

Kıdemli Üye
6 Nis 2009
104
26
üstad hoş geldin tekrar
sensiz buralarda eksikliğin her zaman hissedildi
gemimizi kaptansız bırakmadığın için teşekkürler