Herkese iyi günler..

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
Bu ilk mesajımda herkese iyi günler dilerim. İlgi alanım özellikle Tommiks ve Teksas'ın birinci ve ikinci serileridir. İmkanların elverdiği ölçüde bu serileri toplamaya çalışıyorum. Bu forumu ortaya çıkaran ve yönetenlerin başarılı çalışmalarının devamını diler, çok değerli paylaşımda bulunan üyelere özellikle teşekkür ederim.. Bir kapak resmi de benden gelsin...
36_50kr.jpg

Ekli dosyalar

• 36  50krş..jpg
    36 50krş..jpg
    97.1 KB · Görüntü: 11
Moderatör tarafında düzenlendi:

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
Sayın Profesör, şimdilik kapakları yükleyebiliyorum, üyelik tarihimle paylaşımda bulunma tarihim arasındaki zamanı benim programı öğrenme zamanım olarak kabul edin lütfen. Makinayla aram hiç iyi değil ne yazık ki. Kapakları bile zar zor yükleyebildim. Diğerlerini de ikinci aşama olarak kabul edelim. Ben de biliyorum, herşey paylaşınca dah anlamlı oluyor ama teknoloji denilen tek dişi kalmış canavarla mücadele etmem de gerekiyor...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili alize öncelikle aramızda olmanız çok güzel...
Hele paylaşma isteğiniz daha da güzel...
Üzerine bir de kapak resmi paylaşmanız hepten güzel....
Bu kadar güzellik bir araya gelince her şeyler olur...
Hoşgeldiniz...

alize

Yeni Üye
10 Kas 2014
20
191
Sayın Savok,
Bu kadar güzel bir hoşgeldin mesajı almak tabi ki çok motive edici oluyor. Paylaşımlarla beraber yüz yüze sohbetlerde de paylaşacak çok konumuz olacaktır. Ufak bir ipucu vereyim, daha önceki mesajlarda özellikle Tommiks ve Teksasın ilk ve ikinci serilerine olan ilgimden bahsetmiştim. Tommiks'in "EZBER BOZAN", evet, vurgulayarak ifade ediyorum ezber bozan bir serisinden bahsedeceğim. Bu kadar yıldır topluyorum, hiç bilmediğim, hiç bir kaynakda bahsi geçmeyen bir seri elime geçti. Hazırlığım bitsin, kısa bir müddet sonra açıklayacağım. Biraz sabır lütfen..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
...
Paylaşımlarla beraber yüz yüze sohbetlerde de paylaşacak çok konumuz olacaktır.
...
Tommiks'in "EZBER BOZAN", evet, vurgulayarak ifade ediyorum ezber bozan bir serisinden bahsedeceğim. Bu kadar yıldır topluyorum, hiç bilmediğim, hiç bir kaynakda bahsi geçmeyen bir seri elime geçti.
...

Bu haberler çook güzel...
Özellikle yüzyüze görüşmek en güzeli..
Karargah emrinize amade...
Her yer bize çizgi roman...
Haluk abi duy sesimizi...
Bu gelen tommiks'in ayak sesleri...
Efendim sabırla bekleyeceğim..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,620
Aramıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Güzel haberlerinizlede bizi şimdiden ihya ettiniz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Sayın Profesör, şimdilik kapakları yükleyebiliyorum, üyelik tarihimle paylaşımda bulunma tarihim arasındaki zamanı benim programı öğrenme zamanım olarak kabul edin lütfen. Makinayla aram hiç iyi değil ne yazık ki. Kapakları bile zar zor yükleyebildim. Diğerlerini de ikinci aşama olarak kabul edelim. Ben de biliyorum, herşey paylaşınca dah anlamlı oluyor ama teknoloji denilen tek dişi kalmış canavarla mücadele etmem de gerekiyor...
Acelemiz yok alize önemli olan niyetiniz gerisi zamana bağlı hoşgeldiniz.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Merhabalar Sayın "alize"...
Çizgi roman seven bir dostla daha tanışmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Hoş geldiniz;
sevgi ve saygılarla...

52308R.gif

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,740
Kıbrıs
Anlaşılan "alize"dostumuz forumda alize rüzgarları gibi esecek.Hadi hayırlısı diyerek hoşgeldiniz diyeyim...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Hoşgeldinize sevgili alize,
Gelişinizle ne rüzgarlar esecek şimdiden meraklandım.
Selam ve saygılar.