Tekrar merhabalar

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Sevgili arkadaşlar yaklaşık bir senelik aradan sonra tekrar sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum, gerekli bir ayrılıgın arkasından başta Ertugrul ve carettanın da telefonla beni hem onurlandırmaları hemde mahçup etmelerinin ardından hızlı bir giriş ve paylaşımlarla geri gelmeyi ve kendimi affettirmeyi planlıyorum :D

kitapları karıştırdıgımda
Carettayla birlikte yapmış oldugumuz Kaptan swing listemiz ile ilgili 10 adet paylaşılacak kitabım yine 2 adet paylaşılacak türk swingim, 6 adet zemblam,4 adet kızılmaskem, 3 adet dogan kardeş ve 1 adet teksasımla affınıza sıgınabilirim diye düşünüyorum

bu arada büyükbeyaz bazı şeyleri unutmuş olabilirim yine başına ekşiyebilirim ona göre

hepinize sevgilerimle

ilkhantok

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Tekrar hoş geldin, sevgili İlkhan. Ellerin de dolu gelmişsin.

Asıl olan sesini duymak, sağlık ve esenlik içinde olduğunu bilmek. Umarım forumdan ayrı geçirdiğin bu süreç senin için sıkıntısız bir süreç olmuştur.

Sevgiler, saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
İlhan kardeş ayrılık olmasa kavuşmanın güzelliği olmazdı.Tekrar hoşgeldin umarım ayrı kaldığın zaman sıkıntılar yaşamamışsındır.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Hoş geldiniz. Yokluğunuz uzayınca Mister Blöf ve Gamlı Baykuş neredeyse yas tutmaya başlayacaktı. :)

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Tekrardan hoş geldiniz.umarım geçen zaman sizin için sıkıntılı bir dönem olmamıştır.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Tekrar hoş geldin değerli dostum.
Biraz daha sesin çıkmasaydı komple biz geliyorduk.:D:D
Gelişin muhteşem olmuş,güzel paylaşımlarını bekliyoruz.
Selamlar,sevgiler.