Merhaba...

machine_code

Kıdemli Üye
30 May 2015
150
703
Bir zamanlar hiç bir şey olmamasına rağmen yokluklarınız vardı...

O zamanlar her şey eksikti, kırıktı, paramparçaydı...

Hatıralar bile öyleydi, umutlar bile öyleydi, mazi, hal ve ati bile öyleydi...

Fakat eski, eksikliklerimizden bile eskiydi belki de...Bu yüzden de eksilmiyordu, eksilinip gidilse bile...

Gönüllerinize göç edildiğinde,...

Biter bütün sürgünlükler...

Hatta ilkler bile...

İ ç t e n l i k l e...

Sevgiyle...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
Duygulu "hoş geldim" mesajı hoşuma gitti, burada bulunanların pek çoğu gibi çocukluğunuzun kayıp ççizgi romanlarının peşine düşerseniz keyif alacağınıza emeinim.

Hoş geldiniz.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Farklı tadda, kendi felsefesini içeren ve çoğu zaman da uzun sözcüğünün yetersiz kaldığı :) metinlerinizi unutmak mümkün değil. Sizi tekrar -en azından forum ortamında- faal görmek sevindirecek beni... Hoşgeldin Machine Code...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey
Ve bir özel adam daha burada çizgiromanlarla mühendisliğin formüllerini harmanlayan yazılarıyla tanıdığım o yazılarının kaybolmamasını dilediğim bir insan sevgili machine-code hoşgeldin.Umarım o harika formüllerle dolu yazılarını bir başlık olarak burada tekrar görürüm.Çok ender insanlar ancak senin gibi çizgilerle bu formülleri birleştirebilir.Onun için aman dostum ne olur o yazılarına burada yer ver.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Hoşgeldiniz sayın Machine Code sizi burda görmekten çok memnunuz biz de diğer dostlar gibi değerli katılımlarınızı merakla bekliyor olacağız.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,439
hiçbiryerde :)
Hoşgeldiniz, çizgi romanların hayali aleminde
lirik yolculuklar yapabilmek ayrı mutluluk.
Keyifli seyahatlerde eşlik etmeye devam...

machine_code

Kıdemli Üye
30 May 2015
150
703
Hatıralarınızı bizle tekrar tazeleceksiniz Aramıza hoş geldiniz Machine_code

Hoş geldiniz machine_code..

Burada başta çizgi roman olmak üzere, nostaljiye dair her şeyi bulacaksınız..

Hoşgeldiniz. Bu formda özlediklerinizi bulacağınıza eminim.

Hoşgeldiniz sayın Machine Code sizi burda görmekten çok memnunuz biz de diğer dostlar gibi değerli katılımlarınızı merakla bekliyor olacağız.

Hoşgeldiniz, çizgi romanların hayali aleminde
lirik yolculuklar yapabilmek ayrı mutluluk.
Keyifli seyahatlerde eşlik etmeye devam...

hoş geldin memnun oldum

Hoşgeldiniz.:)
Burada eski yeni hepsi var.:)

Keyif alıp, keyif vermeniz dileğiyle;

hoşgeldiniz.

İçtenlikli mesajlarınız için çok teşekkür ediyoruz sevgili dostlar...Forumumuz üzerinden sizlerle tanışabildiğimiz ve birarada olabildiğimiz için biz de çok şanslıyız açıkcası...

Farklı tadda, kendi felsefesini içeren ve çoğu zaman da uzun sözcüğünün yetersiz kaldığı :) metinlerinizi unutmak mümkün değil. Sizi tekrar -en azından forum ortamında- faal görmek sevindirecek beni... Hoşgeldin Machine Code...

Sevgili Abartman; belki de unutulmayan, yokluklarınızda kaybolanlarımızdır, hatıratlarınızda aranılanlarımızdır, belki de en solgun mevsiminden, eylülden, parçalanmış umutlardan, her zaman eksik kalan özlemlerimizden geçen içimizdeki küçük çocuklukların sevgi dolu bakan gözleridir, içtenlikle çarpan kalpleridir...Biz de sizinle tanıştığımız için çok sevindik gerçekten de...

Hoş geldiniz machine_code...

Hoşgeldiniz...
Umarım gönlünüzden geçenleri paylaşırsınız bizimle...
Saygıyla, sevgiyle..

Merhaba machine_code

Hoş geldiniz:)

Duygulu "hoş geldim" mesajı hoşuma gitti, burada bulunanların pek çoğu gibi çocukluğunuzun kayıp ççizgi romanlarının peşine düşerseniz keyif alacağınıza emeinim.

Hoş geldiniz.

Bir de eski dostlar var... : ) Hiç unutulmayanlarımızdan olan sevgili Bakunin, Savok, Profesör, Gulyabani, Serdary67,...arkadaşlarımıza içtenlikleri için teşekkür etmek, bizim için çok büyük bir onurdur...

Ve bir özel adam daha burada çizgiromanlarla mühendisliğin formüllerini harmanlayan yazılarıyla tanıdığım o yazılarının kaybolmamasını dilediğim bir insan sevgili machine-code hoşgeldin.Umarım o harika formüllerle dolu yazılarını bir başlık olarak burada tekrar görürüm.Çok ender insanlar ancak senin gibi çizgilerle bu formülleri birleştirebilir.Onun için aman dostum ne olur o yazılarına burada yer ver.

Sevgili Serdary67, kuramsal fizik, matematik ve mühendislik konularının çizgiromanlardaki bazı fenomenlere uyarlanılması üzerinden yapılan analizlerimizin bu kadar sevildiğini pek bilmiyorduk açıkcası...Fakat emin olunuz ki sizi kırmayacağız...
Ayrıca olağanüstü, hatta doğaüstü övgüleriniz için de çok teşekkür ediyoruz...

İ ç t e n l i k l e...

Sevgiyle...

Moderatör tarafında düzenlendi: