Merhaba

F.Akture

Süper Üye
25 Mar 2015
14
104
Tüm Çizgi Diyarı dostlarına merhaba. Çok uzun bir zamandan sonra aranızdayım. Aslında iki gün oldu katılalı ama ona bak bunu indir derken sizlere merhaba diyemedim.
Mükemmel bir forum olmuşsunuz, tebrik ederim. Paylaşımlar ve mesajlardaki kalite dikkate değer. Umarım benim de katkılarım olur. Genelde yurt dışında olduğumdan sık sık paylaşım yapamam ama sürpriz denebilecek bazı şeyler bende de var.
Hepinize çizgi roman dolu günler diliyorum.
Bu arada POSTA ARABASI isimli bir Fanzin ! yayınladım. 136 sayfalık bu dergi sadece Gerekli Şeyler' de bulunuyor ve ikinci sayısı Nisan ayında okuyucularla buluşacak.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Sevgili üstadım hoşgeldiniz.
Sizin tekrar aramızda olmanız büyük keyif.
Ustalarla birlikte yol almak, katkılarından faydalanmak en büyük mutluluğumuz.
Saygıyla selamlarım sizi.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Günaydın ve Hoşgeldiniz sayın Fuat Aktüre ;
yayınladığınız kitapları tekrar
tekrar okumak büyük keyif,
henüz dergiyi edinme şansı
bulamadım ama haberi duyduğumuzda
çok mutlu olmuştuk. Sizlerin önemli
saçayaklarından biri olduğunuz ortamda,
umarım daha da
büyüyen okur yazar çizer kitlesiyle çizgi
roman ülkemizde yine altın yıllarını yaşamaya başlar.
Saygı ve sevgilerimle...

12 Şub 2010
15,006
543,776
Hoş geldiniz sayın Fuat Aktüre:)

Çizgi roman dünyamızın başta gelen önemli isimleriyle bir arada olmak çok güzel

1001 Roman yayınlarıyla harika eserler armağan ettiniz bizlere

Bilginizden, birikiminizden yararlanacak olmamız biz çizgi roman severler için büyük bir şans ve onur

Sürprizleri severiz:); şimdiden merakla beklemeye başladık

Çizgi Diyarı keyfine hoş geldiniz tekrar...

Not : İstanbul'a son geldiğimde mutlaka almak istediğim POSTA ARABASI'nı maalesef edinmeye zamanım olmadı. Ama bir kaç gün içinde tekrar geleceğim ve ilk işlerimden birisi çok merak ettiğim bu eseri almak olacak.
Çizgi roman dünyamıza böyle bir eserle dönüş yapmanız nedeniyle sizi yürekten kutluyor, devamını bekliyoruz

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Hoş geldin. Sizi aramızda ne zaman göreceğiz diye merakla bekleyip duruyordum. İncelik gösterip gönder(t)diğiniz "Posta Arabası" için bir kez daha teşekkür ediyorum. Dergi hakkında bir kaç küçük eleştirim olacak ama daha sonra.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Hoş geldiniz Fuat Bey;
Zaten aramızdaydınız,
çizgi roman sevip bir arada olmamak olurmuydu.
Derginin bahtı açık olsun.
Selamlar,sevgiler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın fuat bey sizi burada görmek büyük mutluluk umarım sizin gibi diğer değerli çizerlerimiz de bir selam ederler.Hoşgeldiniz.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Fuat abi, seni de aramızda görmek çok büyük mutluluk benim için.
Senin deneyim ve yorumlarından faydalanabilmek adına hoş geldin diyorum.

F.Akture

Süper Üye
25 Mar 2015
14
104
Teşekkür

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, unutulmamış olmak hoş bir duygu. Ama asıl teşekkürü organize ettiğiniz etkinlik için hak ettiğinizi söylemek lazım. Yurt dışında olduğumdan orada bulunamadım ama sosyal medya' dan takip ettim. Elinize sağlık. İnşallah seneye basın tarafından da desteklenen bir etkinlik yaparız.
Bu arada isterseniz bu yıl Tüyap fuarı için de böyle bir etkinlik düzenleyebiliriz. Fuar yönetimi ile gayet iyi ilişkilerim var. Hatta bir "kaç" İtalyan çizer bile getirebiliriz.
Sevgiler

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, unutulmamış olmak hoş bir duygu. Ama asıl teşekkürü organize ettiğiniz etkinlik için hak ettiğinizi söylemek lazım. Yurt dışında olduğumdan orada bulunamadım ama sosyal medya' dan takip ettim. Elinize sağlık. İnşallah seneye basın tarafından da desteklenen bir etkinlik yaparız.
Bu arada isterseniz bu yıl Tüyap fuarı için de böyle bir etkinlik düzenleyebiliriz. Fuar yönetimi ile gayet iyi ilişkilerim var. Hatta bir "kaç" İtalyan çizer bile getirebiliriz.
Sevgiler

Abi öncelikle yeni yayının için kutlarım seni. Uzun zamandır üzerinde çalıştığın bu projenin senin için hayırlı olmasını dilerim. İstanbul'a geldiğimizde mutlaka tedarik edilecek.
Tüyap konusundaki fikrin bizi heyecanlandırdı haberin olsun.
Bildiğini biliyorum, çizgi roman adına ne gerekiyorsa elimizi taşın altına sokmaktan asla çekinmeyiz. Eğer Pazartesi, Salı günü İstanbul'da ve uygun olursan görüşmek isteriz.

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,734
Çizgiroman'dan konu açıldığın da, her daim heyecanlanan kocaman bir yürek.
Maddi,manevi sektöre emek vermiş gerçek bir çizgiroman sever.
Ferri,Burattini,Verni ve daha birçok değer ile rakı,balık yapmamı sağlayan mütevazi dost.

Posta Arabası ise aslında;çizgiromandan kopamadığının ispatı niteliğinde bir dergi.
Uzun zamandır çıkmayan Çizgiroman Kültürü,Magazini dergileri türünde.
İçinde hem çizgiroman hem de kahramanlara,dergilere ait dosyalar/incelemeler bulunuyor.
136 sayfa..dolu,dolu.
Şimdilk,bulmak çok kolay değil dergiyi;fanzin olduğundan dağıtıma verilmemiş.Kadıköy'de bulmak mümkün..

F.Akture

Süper Üye
25 Mar 2015
14
104
Posta Arabası kapak

Kapağı yüklemek istedim ama sanırım başaramadım...
Ekli dosyayı görüntüle 2194

cxcgvl9k3b4crrke8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

F.Akture

Süper Üye
25 Mar 2015
14
104
Posta Arabası ikinci sayı ile birlikte verilecek olan ek.
Pecos Bill Türkiye macerası, özel sayılar, yayınlanmamış bir macera ve Çizgi Roman tarihinde ilk kez tespit edilen bir " esinlenme" Posta Arabası dolu dolu geliyor...
N_KAPAK.jpg