Çizgiroman dostlarına merhabalar

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Merhabalar,
Ben Hakan Alpin. Burada adet olduğu üzere, ben de Abdülcanbaz'ın daimi arkadaşlarından Fayrabi'nin adını kendine takma isim olarak seçmeyi uygun buldum. Bu vesileyle buradaki çizgiroman severlere ve dostlarıma merhaba demek istedim.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Hoş geldiniz sayın Hakan Alpin:)

Çizgi roman paylaşım ruhuna sahip olduğunuzu biliyoruz

Çizgi roman dünyamıza armağanınız olan Ansiklopediden çok yararlandık, devamını da bekliyoruz

Tekrar hoş geldiniz

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Hoş geldiniz sayın Hakan Alpin, çizgiler adına yapmış olduğunuz çalışmaların neticesinde ikinci ansiklopediniz beklenir oldu.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Hafta sonu kızımla "innaritu"nun son filmi 'birdman'i izledik.
Bir sahne vardı, konu Newyork'ta geçiyor, bir Tiyatro oyunu, ön gösterimde olanlar oluyor, her şey karman çorman, ne olacağı belli değil,yine de şöyle söylüyordu aktrist, 'broadway'de oynamak hayalimdi,
bunu gerçekleştirmemi sağladığın için teşekkürler', Edward norton, Michael keaton gibi oyuncularıyla unutulmaz bir film olacak benden söylemesi...
Ben de hakan alpin'e teşekkür etmek istiyorum hemen,hayal bile edemeyeceğim bu sohbetinden, çizgi roman okumamıza katkılarından ve dostluğundan dolayı....

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Güzel mesajlarınız ve temennileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Çizgiyi seven, yolu çizgiden geçen dostların ortak buluşma noktasına hoş geldiniz.katılım ve paylaşımlarınız la diyarımız daha da zenginleşecektir. tekrardan hoş geldiniz.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,743
Kıbrıs
Bir hoşgeldin de benden Hakan Bey.Çizgi romanların bir duayeni olmanız ve dostunuz olarak burada bulunmanıza çok sevindim.Saygılar,selamlar.
Atilla Çolakoğlu.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Mesajımdan sonra hoş geldin iletileri yazan bütün arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum..

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Sevgili dostum hoş geldin. Darkwood Sakinleri, Us yayınları BK dizisi, Çizgiroman ansiklopedisi ve Atılgan BK dergisi ve bunlar gibi çalışmaları olan senin engin bilgilerinden yararlanacak olmak ne büyük mutluluk bizler için...

mudi

Aktif Üye
3 Kas 2010
257
534
İstanbul,Fındıklı
Hoş geldin Hakan
Neredeyse 20 yıl öncesi ATILGAN dergisinin ellere alındığı gün ve yıllar sonra Diyar buluşması, Bülent Akkoç, Hakan Alpin .
'Deja vu' olmalı

MUrat Dİksöz

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,734
Sevgili Hakan,
Telefon görüşmemizde sana, forumdan bahsettikten, çok kısa bir süre sonra üye olman ve akabin de, İstanbul toplantısında karşılaşmak müthişti.
Çizgiroman için daha fazla ve hep birlikte..

Önder Ç.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Sevgili arkadaşlar ödül töreninin tadı damağımda kaldı, lakin tek üzüntüm yeni tanıştığım veya ilk kez karşılaştığım arkadaşlarımla şöyle doya doya sohbet edememek oldu. umarım böyle bir muhabbet için özel olarak buluşma imkânı buluruz en kısa zamanda. Hepinize sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum. Güzel ve özel hoş geldin mesajlarınızla beni ortama hemen ısındırdınız :) Sağolun, varolun.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Çizgiroman Külliyatının dilimizde yayınlanmış elle tutulur ve kayda değer en önemli ansiklopedik dev eserini veren Hakan Alpin'i forum koridorlarında görecek olmak çok güzel. Hoşgeldin...