Merhaba

boragoren

Yeni Üye
27 Ocak 2015
47
70
Arkadaşlar merhaba
Aranıza yeni katıldım. Sizlere çalışmalarınız için öncelikle teşekkür ederim. Sizlere izin verirseniz birkaç sorum olacak idi.

1- Hozcomics Teksas ,Tommiks ve Kaptan Swing okuduğumuzda ; tüm seriyi okumuş mu olacağız ?
2- Kaptan Swing (Hozcomics) ; 76 ile 81 arasını yükleyecek misiniz ?
3- Hozcomics Tom Braks okuduğumuzda ; tüm seriyi okumuş mu olacağız ?
4- Tom Braks (Hozcomics) ; devamını yükleyecek misiniz ?
5- Kızılmaske Büyülü Çizgi Roman yükleyecek misiniz ?
6- Teks Yeni nesil yayınları hangi sıra ile oku malıyım?
7- Zagor Yeni nesil yayınları hangi sıra ile oku malıyım?

Aslında Zagor ile ve Teks'in ilk sorusu hangi yayın evi yayınlamaya başladı .

Not : Şimdiden ; ilgi , alaka ve cevaplarınız için teşekkür ederim

Saygılarımla
Bora GÖREN

YENİÇERİ

Yeni Üye
9 Ocak 2015
86
179
Hoş geldiniz ben de yeniyim bu muhteşem çizgi roman forumunda,okunacak binlerce çizgi roman var burada hepsini okumaya ömrümüz yeter mi? ALLAH bilir size iyi forumlar diliyorum umarım benim gibi sizde çok keyif alırsınız

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Çizgiromanlar yayınlandıkları tarihten 2 yıl geçtikten sonra foruma yüklenmeye başlar. Hepsi bir müddet sonra tamamlanacaktır yeni serilerin.
Zagor'a Klasik maceralar LAL, Teks'e Altın seriden başlamanı öneririm.
Yurt dışında yayınlananlar ile Türkiye'de yayınlananları birebir karşılaştırmadan Hoz tüm serileri yayınladı mı tespit etmek zor ve bu mevzu benim ilgi alanım dışında ama bu konuda cevap vercek ya da fikri olan birileri de çıkar ilbet.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Aslında Kaptan Swing konusunu ben de merak etmiyor değilim. Cevapları aldığınızda biz de öğrenmiş oluruz :)
Hoş geldiniz foruma. Keyfini sürün...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Hoşgeldiniz boragoren,
keyifli forumlar dilerim,
bildiğim kadarıyla Hoz
Tom Braks'ı beşer macera içeren
9 cilt yayınlamış durumda,
bahsettiğiniz diğer üç seriyi ise tamamladı.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Hoşgediniz Boragoren,
Tombraks Tam Macera Derleme
Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri
Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Serisi
Ben bu listeleri takip ediyorum tabi yeterlimi bilemem ama diğer listelerdede farklı maceralar gördüğümde okumaya çalışıyorum. Burası çok farklı bir dünya ben genelde western olarak bakıyordum fakat okumaya başlayınca sınırlar genişliyor. Keyifli forumlar dilerim.

boragoren

Yeni Üye
27 Ocak 2015
47
70
Merhabalar
Tex Oğlak Yayıncılık Bonelli Comics , Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri ,Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Serisi ve diğer maksi , özel efsane ... seriler , daha önce diğer yayınevlerinin ( Teks AD-DE - Aksoy - Galaksi Yayınları, Teks Alfa Yayınları, Teks Ceylan Yayınları, Teks İnter Neşriyat , Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları ...) çıkardıklarını içeriyor değil mi?

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Merhabalar
Tex Oğlak Yayıncılık Bonelli Comics , Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri ,Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Serisi ve diğer maksi , özel efsane ... seriler , daha önce diğer yayınevlerinin ( Teks AD-DE - Aksoy - Galaksi Yayınları, Teks Alfa Yayınları, Teks Ceylan Yayınları, Teks İnter Neşriyat , Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları ...) çıkardıklarını içeriyor değil mi?

Tam bir uzmanlık sorusu gibi olmuş. Cevapları bende merak etmiyor değilim.