Selam ÇD Ailesi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
Öncelikle merhaba. Adım Mehmet Can soyadım Kahraman. Yaşım 14. Küçüklüğüm Örümcek-Adam ile geçti 2-3 yaşlarından beri hayatımı ona adıyorum. Umarım bu ailem ile çok iyi vakitler,zamanlar geçireceğim. :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Küçüklüğün Örümcek Adam ile geçtiyse, burda bambaşka ufuklara yelken açıp Bonelli'lere, Fransız-Belçika çizgi romanlarına, Türk kahramanlara, mangalara, eski çocuk dergilerine yol alabilirsin. Hoşgeldin...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Aramıza hoş geldin Mehmet Can.. Zamanla ne kadar kıymetli bir hazine keşfettiğinin farkına vardığında, buraya çok daha fazla bağlanacaksın kardeşim emin ol!!..

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
Aramıza hoş geldin Mehmet Can.. Zamanla ne kadar kıymetli bir hazine keşfettiğinin farkına vardığında, buraya çok daha fazla bağlanacaksın kardeşim emin ol!!..

Hoş bulduk. :) Böyle bir foruma daha önce hiç rastlamamıştım şans eseri rastladım ve emin olun şimdiden farkına vardım :) Teşekkürler. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Çizgilerle dolu bir macera dünyası burası keyifli zaman geçireceğine eminim. Bu dünya sayesinde kendi çocukluğundan önce neler yaşanmı ve okunmuş göreceksin. Hoşgeldin kardeşim.

MehmetCan Kahraman

Yeni Üye
20 May 2014
27
33
Hoşgeldiniz.:) Keyfini çıkarın, arada muhabbete de bekleriz...

Hoş bulduk. :) Tabi ki her zaman :)

Hoşgeldin kardeşim,
Forumumuzda keyifli vakit geçireceğinden eminim.
Konulara tıkla ve keyfine bak.

Hoş bulduk. Dün kayıt olmama rağmen gerçekten işime yarar çok şey buldum. Fazla keyifli vakit geçiriyorum yani. :) Tekrardan teşekkürler.

Çizgilerle dolu bir macera dünyası burası keyifli zaman geçireceğine eminim. Bu dünya sayesinde kendi çocukluğundan önce neler yaşanmı ve okunmuş göreceksin. Hoşgeldin kardeşim.

Göreceğime inanıyorum teşekkürler. :) Hoş bulduk. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...