Merhaba

code

Yeni Üye
28 Şub 2014
7
23
Merhaba çizgi diyarı ailesi. sitenizi biraz geç duymuş olsamda bir yaklaşık bir aydır dışarıdan takip ediyordum. daha doğrusu üyeliklerin açılmasını bekliyordum. malumunuz sonra şu son günlerdeki teknik arıza durumu yaşandı. bende bu arıza giderilince açarlar herhalde üyelikleri diye beklemeye koyuldum. bugün sitenizin yeniden açıldığını gördüm fakat üyeliklerle ilgili ilan hala duruyordu. haliyle üzüldüm fakat yine de bir şansımı deneyeyim diye kayıt ol linkine tıkladım ve kayıt olmayı başardım.

bu vesile ile hem eğer yöneticilerin haberi yoksa ve bu bir bug ise haber vereyim dedim hem de sizlere merhabalar diyeyim istedim.

dedim ya sitenizi biraz takip ettim diye. haliyle üyelikleri kapatma sebebinizide biliyorum. şimdi eğer yöneticiler üyeliğimi uygunsuz görürlerse tabiki siebilirler. (ama lütfen silmeyin :d)

neyse benide ailenize kabul ederseniz memnun olurum. eğer kapıyı kaparsanız canınız sağolsun.

son olarak eğer site üyelik için kapılarını gerçekten açmış ise söyleyin haber vereyim sağa sola.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Evet, üye alımını açtım..
Bu arada hoş geldin..
İzlemeye devam edersen üye alımını neden kapattığımızı anlarsın..
Öyle abartılı şeyler istemiyoruz üyelerden..
Saygı ve hoşgörü..
Gerisi yalnızca dostluk..

code

Yeni Üye
28 Şub 2014
7
23
teşekkürler, hoşbulduk

o zaman haber veriyorum millete. üye olmak isteyen gelsin.

malcom

Yeni Üye
1 Mar 2014
8
5
herkese Merhaba
Sitenize bu gün üye oldum.Ne diyeyim bir anda beni çocukluğuma geri götürdü.Büyüklerim hep kızardı ama ben ısrarla bir çizgi roman okuyucu olurdum.
site yönetimini tebrik ediyorum,değerli çalışmaları için.
Bu arada değerli site yönetici arkadaşlarım,üyeliğim aktif olduğu halde forumlara giremiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

code

Yeni Üye
28 Şub 2014
7
23
uçuruyorum haberi sağa sola. yalnız şu üyelik aktivasyonu ile ilgili bir sorun var galiba. üyeliğimi aktifleştirdiğim halde. bildirimlerim dahil ne bir konu ne de başka birşey göremiyorum.

sorunu şimşek hızıyla çözen yöneticilere teşekkür ederim.

Son düzenleme:

malcom

Yeni Üye
1 Mar 2014
8
5
forum bilgilerini görememe sorunumu çözen tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim.