Değerli arkadaşlarım merhaba...

MehmetMAH

Süper Üye
28 May 2013
37
167
gaziantep
sevgili kıymetli insanlar siteye uzun zaman önce hobbit çizgiromanı indirmek için üye olmuşdum nickimin uydurukluğundanda belli :( bugün yeni aldığım carrynordun çizdiği lal kitaptan çıkan 5.conan cildini bitirdim fakat cilddeki son sayı 45 idi serinin finali ise sayı 50. yana yana interneti taramaya başladım şükür yine bu vefalı site imdadıma yetişdi.Kendimi sırf indirme için burada bulunmakdan kendimi mahçup hissettim.paylaşım yapan emek harcayan alıntı yapan herkese teşekkür ederim.
İsmim Mehmet 23 yaşındayım Gaziantepliyim evvelceden beri çizmeye ve çizgiromana merakım var ikisinide (okumayı ve çizmeyi) yakın zamanda geliştirmeye başladım zamanında istedim fakat güzel sanatlar eğitimi alamadım başka işlerle uğraştım kitaplarla çizim eğitimi vidyolarıyla biryerlere gelmeye çalışıyorum , malesef asıl para kazandığım bu iş değil genede elimden geldiği kadar çizmeye vakit ayırıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum hedefim yaza elle tutulur birkaç sayfalık birşeyler çıkarmak eğer olursa sitede birlikte okuruz.
kimseyi tanımıyorum fakat tanışsak hepinizle anlaşırız :)
conan ve japon mangalarını çok okurum gaziantepte ikamet ediyorum

12 Şub 2010
15,006
543,758
Hoş geldin sevgili Mehmet
Hepimiz bir şekilde bu harikalar diyarını keşfettik ve çizgi roman okyanusunda yüzüyoruz
Madem çizim yapıyorsun, çizdiklerini ufaktan ufaktan burada paylaşmaya başla, aramızda çizgiden anlamasa da seven, ilgi duyanlar olduğu gibi çizgi üstadları da var. Üstadların söyleyeceği şeyler olabilir...

Gaziantep'te tex gibi, pereventi gibi ve daha başka dostlarımız da var
Selamlar Gazi Antep'imize...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Merhaba sevgili Mehmet, muhabbete hoşgeldin.
Katılımınızı ve çizimlerini görmeyi isteriz tabii...
Çoğumuz benzer duyguları yaşadık,
istediğimiz gibi çizgi hobimizi ve dostluğumuzu paylaşıyoruz.
Gerçekten kısa sürede buradaki samimi ortamı
farkediyor insan.
Selamlar, saygılar...

MehmetMAH

Süper Üye
28 May 2013
37
167
gaziantep
teşekkür ederim inşallah birlikte güzel vakit geçiririz internette böyle samimi ortam bulmak zor :) sizden gelenler köşesine en güzel şekilde katkıda bulunmaya çalışacağım