Gecikmiş bir teşekkür..

dyayli

Yeni Üye
11 Eyl 2009
10
1
Değerli arkadaşlar aşağıda okuyacağınız mesajı diğer çizgiroman forumlarında da yayımladım. Uzunca bir süre, bir teşekkür dahi etmeden, paylaşımlarından faydalandığım siz değerli dostları da unutmak olmazdı elbette.. Hepiniz iyiki varsınız çizgiroman dostları..

(Başta forum kurucuları olmak üzere herkese gönülden merhaba arkadaşlar.. Evet, biraz mahcup bir merhaba olacak benimkisi.. 1979 yılında, henüz 8 yaşında iken ders kitaplarının içinde gizli gizli okuyarak başladığım, zaman içinde bir tutku haline gelen çizgi roman sevdamı, çizgi romansız geçen yılların ardından son iki yıldır forumlar sayesinde yeniden yaşamaya başladım. Mahcubiyetim de tam bu noktada başladı. İşlerimin yoğunluğu gereği bırakın paylaşımlarla forumlara katkıyı, tarama nasıl yapılır onu dahi öğrenemedim. Arkadaşlar, işi gereği sürekli seyahat halinde olan bir gazeteciyim. Dolayısıyla evden uzak otel gecelerinde en iyi dostum hep çizgi romanlar oldu. Ancak bugüne kadar otel gecelerime neşe katan ve diğer forumlardan da onlarca paylaşımını indirdiğim değerli arkadaşlara doğru dürüst bir teşekkür etme fırsatı bulamadım. Açıkçası laf olsun diye, birçok insanın birbirinden kopyaladığı klişe cümlelerle teşekkür etmekte bana göre değildi. Birazdan yine bir seyahate çıkacağım ancak bu sefer, daha önce diğer forumlarda da paylaşımlarını indirdiğim başta TİMUR KHAN, EMRESEM, XBÜLENT, BAKUNİN, KUTUGE olmak üzere tüm emek sahibi arkadaşlara can-ı gönülden teşekkür etmek istiyorum.. Belirtiğim gibi hem zaman darlığından, hem de tarama yapmayı bilmediğimden paylaşımlarınıza katkıda bulunamıyorum. En azından şimdilik.. Ancak eğer sizin için de sorun olmazsa şunu seve seve yapabilirim. Eksik sayılar elime geçtiği takdirde (ki bunun için özellikle zaman ayırmaya çalışacağım) tarama yapabilecek bir arkadaşa gönderebilirim. Bugüne kadar indirdiğim ve bir teşekkür bile etmediğim tüm paylaşımlarınız için bir özür borcu ve toplu teşekkür olsun bu yazı. Hepinize sevgiler....

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Sevgili dyayli gayet güzel kaleme aldığınız yazınızı birkaç kez okudum.Ne güzel bir duygu ki hepimizi birbirimize bağlıyor.çizgiroman dostluğu.Birkaç foruma daha yazdığınızı belirtmişsiniz.doğrudur.Şu an çizgiroman dostluğuna gönül veren guruplar maalesef birkaç değişik forumda toplanmış durumda .Aslında hepsininde gönlünden aynı şeyler geçiyor.Çizgiroman kardeşliği.Belki yöntem farklı ama hepimizde aynı şeyleri istiyoruz.Çizgiroman okumak.Bu forum bunu doyasıya yapabileceğiniz bir forum .Kısıtlama yok...(Bakunin,ertuğrul25,sinbad,Bozan,Mehmet Ali,pegasus,...@serkan@.)Hepimiz aynı şeyi düşünüyor ve istiyoruz.Aramıza hoş geldiniz.Yürekten.Sağlıcakla...

dyayli

Yeni Üye
11 Eyl 2009
10
1
Teşekkür ederim arkadaşlar sıcak mesajlarınız için.. Keşke bir kaç ayrı grup değil de, herkesin birarada olduğu tek bir grup olabilseydi..