Merhaba Çizgi Diyarı

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Çok uzun zamandır üyeyim bu siteye.Neden ozamanlar değilde, şimdi merhaba diyorum diye merak edebilirsiniz.Şöyleki,
İnternette çocukluğumun kahramanı, Redkit'in çizgiromanını arıyodum. Bi çok siteye rastladım bulamadım sonra buraya denk geldim. Redkit harici çizgi romanlar gördüm yani aslında bildiğim belli isimler harici değişik kahramanlar ve çizgiler çok ilgimi çekti, okumaya başladım.İndirdikçe bilgisayarımda arşiv oluşturdum farklı bi mutluluk oldu. Bi kaç siteden daha indiriyorum ama bu site çizgi roman hakkında daha farklı ufuklara yöneltti beni.Bu kadar merakedip okumaya devam edeceğimi düşünmemiştim.Bu sebepten dolayı "merhabam" geç oldu. Artık bu birikimler kısmetse çocuğumun okumasıyla devam eder.Bu sitede emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ederim.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Tekrar hoş geldiniz aramıza sayın Necropol. Geç de olsa merhaba dediniz ya önemli olan o. Daha katılımcı olmak istemeniz bizi mutlu kılar. Devamının gelmesi dileğiyle iyi günler dileriz.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Adım :Burak
Yaşım : 28
Yaşadığım yer : Ankara

inş. güzel sohbetlerde bulunurum abilerimden sizlerden öğrenecek çok bilgi var süper burası tekrar teşekkürler :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Hoş geldiniz sayın necropol ,
Forumumuzda keyifli vakit geçirmenin yanısıra , beğenilerinizi dostlarınızla paylaşarak çizgi romana katkı sağlayabileceğinizi de hatırlatalım.
Umarım aradığınız her şeyi bulursunuz burada.
İyi eğlenceler.