Merhaba ...

berkay_07

Yeni Üye
28 Tem 2012
17
24
Merhaba :D
Süper bir diyara gelmişim.Burada istediğim bütün çizgi romanlar var :)
Bu siteye emek harcayan herkese teşekkürler.
Emin olun bir sürü kişiye yardımcı oluyorsunuz.
Çizgi Romanlar unutulmamalı :89:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Berkay dostum, aramıza hoşgeldin. :)

Adının sonundaki 07 Antalya'dan geliyorsa, sana yardımcı olmam gerekir. Buradaki prosedürü yazayım da yanlış yapmayasın:

* Öncelikle biometrik fotoğrafların lazım. Kaç tane olduğunu yöneticilerden öğrenebilirsin.

* Nüfus Müdürlüğü'nden çıkartılmış nüfus cüzdanı sureti veya noter ya da muhtar onaylı nüfus cüzdanı fotokopisi. (Galiba 15 suret, yöneticilere sor.)

* İkametgah ilmuhaberi.

* Savcılıktan "İyi Hal Kağıdı".

* Kayıt giderleri için 800 TL.nakit para. (Bunu Çizgi Diyarı merkez veznesine yatırıp, makbuzunu getirmen lazım.)

Bütün bu evrakı hazır ettiğinde üyeliğin tamamlanır, paylaşıma başlayabilirsin.

:)

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Berkay dostum, aramıza hoşgeldin. :)

Adının sonundaki 07 Antalya'dan geliyorsa, sana yardımcı olmam gerekir. Buradaki prosedürü yazayım da yanlış yapmayasın:

* Öncelikle biometrik fotoğrafların lazım. Kaç tane olduğunu yöneticilerden öğrenebilirsin.

* Nüfus Müdürlüğü'nden çıkartılmış nüfus cüzdanı sureti veya noter ya da muhtar onaylı nüfus cüzdanı fotokopisi. (Galiba 15 suret, yöneticilere sor.)

* İkametgah ilmuhaberi.

* Savcılıktan "İyi Hal Kağıdı".

* Kayıt giderleri için 800 TL.nakit para. (Bunu Çizgi Diyarı merkez veznesine yatırıp, makbuzunu getirmen lazım.)

Bütün bu evrakı hazır ettiğinde üyeliğin tamamlanır, paylaşıma başlayabilirsin.

:)

Hadon dostum, şaka yaptığını belirtelim. Çocuğu gelir gelmez korkutacan :d :p :D

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
A ha ! Sessiz çoğunluktan birini yakaladım... Üye olduktan 16 ay sonra merhaba diyebildi :) Neyse buna da şükür , hoşgeldin dostum :)