Selamlarımı sunarım

Berserker

Yeni Üye
21 Eyl 2013
3
15
İstanbul
Selamlarımı sunarım bu gün İstanbul buluşmasına geldim(lacivert tçizigili gömlek giyen) ve geldiğim anda direk bu siteye hemen üye oluyorum dedim :) Bu gün çoğu kişiyle tanıştım ama yinede buraya yazmakta fayda var. Radyo televizyon teknolojileri bölümünde 2. sınıftayım. Çocukluğumdan beri çizgi roman serilerini sevmişimdir onun dışında fantastik edebiyat hayranıyımdır okurumda ufak çaplı yazarımda. Sanırım şimdilik yazabilcieklerim bu kadar hepinize iyi okumalar.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Aramıza hoş geldin sevgili Berserker. Hemen bu gün tanışmış olmamız da çok güzel oldu doğrusu. Kalıcı ve aynı zamanda katılımcı olmanı diliyorum.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Dün çok güzel bir gündü. 22 Eylül 2013....
Hayal dünyasının hayali dostlarını bizlere ulaştıran sanal dostlar ile gerçek hayatta buluştuk,tanıştık,kucaklaştık.
Pırıl pırıl aydınlık yüzleri ve gülen gözleriyle, kırk yıllık dost gibiydi tüm dostlar.
Hepsini kırk yıllık dostlarım gibi kucakladım ve kucaklıyorum.
Sağ olun....var olun...
Her şey gönlünüzce olsun.
Selam,sevgi ve saygılarımla.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Hoş geldin sevgili kardeşim, ilk mesajdaki Türkçe hataları konusunda yeni olduğun için şimdilik bir şey demiyorum. Ama ileride ensendeyim bilesin.. Selamlar..

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Aramıza hoş geldin dostum.
Buluşmaya gelemedim ama en yakın zamanda buluşmak ve görüşmek ümidi ile.
Katılımlarınızı bekleriz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Sevgili Berserker, seninle tanışmak dün gerçekleştirdiğimiz büyük buluşmada yaşadığım güzen anlardan birisiydi. En taze üyelerimizden sevgili Leodros'un arkadaşı da olan Berserker umarım heyecanını forumumuza da taşıyacak ve zaman içerisinde Leodros ile birlikte Çizgi Diyarı'nı güvenle teslim edeceğimiz isimler arasında olacak.

Hoş geldin.

Berserker

Yeni Üye
21 Eyl 2013
3
15
İstanbul
Hepinize teşekkür ederim bu sıcak karşılama için Türkçe hatalarım için kusuruma bakmayın ilk okuldan beri düzeltemedim o konuda kendimi :)