Merhabalar

ARCERIA

Yeni Üye
16 Tem 2013
11
17
Merhabalar tekrardan. Adım Burak, Kütahya'da yaşıyorum. 20'nin yakasından tuttum, yakında bırakacağım. Her neyse, umarım aranıza alırsınız. Şimdiden teşekkürler.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
oooo hoş gelmişsiniz... geç bile kaldınız!! bu kadar okunacak çizgi roman+kitap sizi bekliyor emekliliğinizde bile bitirmeniz zor şimdiden kolay gelsin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Hoş geldin Burak..
Aramıza almak ne demek..
Başımla gözümle..
Yalnızca çizgi romanı seviyorsan tek bir kelime bile yazmana gerek yok hepsi sana açık; ancak dostluk, muhabbet ve saygı görmek için dost ol, muhabbetli ol, saygı göster hepsi bu..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Önce bir testten geçmen gerekli. Haydi sana kolay bir soru soralım;

Zagor'un lakâbı nedir?

Doğru cevap verirsen aramıza alırız seni. :)

ARCERIA

Yeni Üye
16 Tem 2013
11
17
Hepsine varım üstad, olabildiğince aranıza katılmaya çalışacağım.

hozal

Yeni Üye
28 Ocak 2013
50
101
Kütahya'da yeni yayımlanan çizgiromanları düzenli olarak getirip satışa sunan kitapçılar var mı?

ARCERIA

Yeni Üye
16 Tem 2013
11
17
Hoşbuldum, teşekkür ederim. D&R'da var, diğer kitabevlerini gezmek lazım.

12 Şub 2010
15,006
543,734

Bilemedin Abdullah Kapı önünde tek ayakla cezalısın şittt görüyorum ayağını kaldır.
Bu arada arkadaşımıza hoş geldin demeyi unuttuk. Çizgi Roman'a, hoş sohbete, hoşgeldin arkadaşım

Abdullah'a verilecek ceza belli sevgili cengiz

En kısa zamanda bir Teks okuyacak:D, şaka, şaka, bu büyük ödül aslında

Hoş geldin Burak:)

Bugün Kütahya'daydım.

Direnc11 ustanın sorusunu doğru cevapladığın için bir Zagor cildini hediye olarak hakettin

Son mesajları yoğun seyahatlerim nedeniyle geriden takip etmemiş olsaydım (dün de Adapazarı'ndaydım), hediyeni elden verirdim:)

ARCERIA

Yeni Üye
16 Tem 2013
11
17
Hoşbuldum. Ah, teşekkür ederim üstad ama hiç gereği yok. Almış kadar oldum, tekrar teşekkür ederim.