Çizgi diyarının kadim dostlarına selam olsun.

Sentinel

Yeni Üye
1 Şub 2012
26
91
Merhaba arkadaşlar, kardeşler, abiler, ablalar birbirini gerçekte de tanıyan, tanımayan çizgi diyarında vakit geçirmeye değil huzur bulmaya, alıntılar yapıp gitmeye değil paylaşımda bulunmanın tadını çıkartmaya özen gösteren tüm üyeler.

Uzun zamandır gıyabında takip ettiğim foruma en nihayetinde fırsat bularak kaydoldum ve çok memnun oldum; zira dostluğun, vefanın, anlayışın hakim olduğu forum sitesi sayısı bugünlerde oldukça az.

İşlerimin yoğunluğu sebebiyle ne kadar online olabileceğimi henüz bilemesem de burada bulunmaktan mutluyum, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Her ne kadar sürçü lisan ettiysem affola.

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,094
Kastamonu
Hoşgeldiniz. :)

Algıda seçicilik denen şey yüzünden mi bilmiyorum, başlığı önce "Çizgi diyarının kadın dostlarına selam olsun" diye okudum ve dumura uğradım. Çünkü biz kendi aramızda nisa kısmından söz ederken, "Karı", "avrat" falan diye bahsederiz. Yeni bir üye bile olsa, karşı cinsten "kadın" diye bahsetmesi garibime gitmişti. Benim hatam olduğunu anlayınca sevindim. :)

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
uzun zamandır takip ediyodum demişin, forumu bi güzel övmüşsün.
e ben sana ne diim. beklentiyi tavana fırlatmışsın.
bu adam şimdi kimbilir ne paylaşımlar, ne çeviriler, ne yorumlar yapar diye bütün site ahalisi bekliyo.
yandın arkadaşım sen yandın.

Sentinel

Yeni Üye
1 Şub 2012
26
91
Hoş geldin Sentinels:)

Teşekkür ederim, hoş bulduk.

uzun zamandır takip ediyodum demişin, forumu bi güzel övmüşsün.
e ben sana ne diim. beklentiyi tavana fırlatmışsın.
bu adam şimdi kimbilir ne paylaşımlar, ne çeviriler, ne yorumlar yapar diye bütün site ahalisi bekliyo.
yandın arkadaşım sen yandın.

Arife tarif gerekmez, ancak aşuğu maşuk bilir der eskiler, ney dinleyen, sesini seven çok olsa da üflemeye nefesi yeten az olur. Gönül neyden geçer lakin flüte nefesimiz yeterse ne ala, ama o da mı olmadı muhakkak ki sokaklarda düdük öttürürüz alasıyla.

Saygılarımla, her ne kadar sürçü lisan ettiysem affola.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,783
İstanbul
Hoş geldin Sentinels. Tüm güzel sözlerin için de kendi adıma teşekkür ederim.

Umarım keyif alır, keyif verirsin.

Sevgiler, saygılar.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,747
Kıbrıs
Düzgün Türkçe ile,içten yazılmış mesajınızla foruma hoşgeldiniz sentinels.Teks,Swing
Zagor ve daha bir sürü fumetti ve comics sizi bekliyor...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,055
75,877
hiçbiryerde :)
Hoşgeldiniz Sentinel,
şöyle rahat bir köşeye alalım sizi,
biraz soluklanın,bir şeyler ikram edelim,
rahatınıza ve etrafa bakın,daha sonra muhabbete geçeriz
(çoğumuzun başlangıcı böyle olmuştu :) )

Sentinel

Yeni Üye
1 Şub 2012
26
91
Hepinize bu sıcak mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Sözün güzeli baldan tatlı, başka ikrama hacet yok. Gönül ne kahve ister nede kahvehane gönül bir dost (muhabbet) ister kahve (ikramlar) bahane.

Saygılarımla.