Merhabalar

SiyahHulk

Yeni Üye
21 Ağu 2013
3
8
Öncelikle herkese merhaba. Ben siteye yeni kayıt oldum, çizgi roman okumaya yeni başlıyorum. Hangi çizgi romandan başlamamı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Hoşgeldiniz.:) Yaşınız kaç yazmamışsınız, hangi türü seversiniz yazmamışsınız, az pişmiş çok pişmiş yazmamışsınız, acılı acısız yazmamışsınız, sade mi orta mı yazmamışsınız.. Bu durumda size sıralı listelere göz atıp ilkinden başlamanızı tavsiye edebilirim. Keyfini çıkarınız.:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Hoşgeldiniz SiyahHulk ;
Çeviri balonlama bölümünde arkadaşlarımız
harika dergiler, kitaplar hazırlamışlar,
oradan başlayabilirsiniz.Büyük Beyaz'ın dediği
gibi bir kaç şey yazarsanız başka önerilerimiz de olur...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Hoş geldin SiyahHulk.

Birbirine benzemeyen bir dünya insanız. Hepimizin beğenileri farklı farklı. Dolayısıyla gelen öneriler öznel olacaktır.

Sen forumda gez, dolaş. Biraz zaman geçir. Olabildiğince farklı türlere bak. Muhakkak daha çok sevdiğin çizgi romanlar olacaktır.

SiyahHulk

Yeni Üye
21 Ağu 2013
3
8
Haklısınız, tam bilgi vermediğim için mazur görünüz. Yaşım 17. Nick'imdende anlışılacağı gibi Hulk hayranıyım. Okumak istediğim türler macera, komedi bu tür şeyler.
Batman, Superman, Spider-man, Hulk. Bunlardan başlamayı düşünüyorum ne dersiniz ?

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili SiyahHulk hoş geldin diyarımıza.Sevgili dostların da belirttiği gibi,gez dolaş bu okyanusta,hangisini seversen ondan başla.
Eğer benim gibi bir dinazorun fikrine ihtiyaç duyarsan ''Zagor''tabii,ama sen yine de araştır,karıştır,beğen ve sonra da oku.İyi akşamlar.