Merhaba Çizgi Diyarı Ailesi...

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Çizgi romanlarla comedian (abim) vasıtası ile aslında yakından tanışığım ama çok fazla vakit ayırma şansım olmamıştı. Sadece arada çok ilgimi çekenleri okuyabiliyordum. Bugün yönetici ağabeylerim ile katılmış olduğum ve şu anda sohbette olduğumuz tayfa sayesinde üye oldum ve bundan sonra daha aktif bir okuyucu ve forumcu olacağıma inanıyorum =)) Herkese iyi forumlar, iyi paylaşımlar, iyi sohbetler... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Hoşbuldum. Çok sağolun arkadaşlar...

Zamanla daha çook vakit ayırmaya çalışacağim. Önce bilgilenmem ve bi yerlerden başlamam gerekiyor. O yüzden yorumlara konusmalara katılamasamda takipte olacağım. Sevgiler..

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
wp20130817024.jpg

Çizgi Diyarındaki ilk gün bu kadro ile bir arada olmak keyifli...

wp20130817038.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Vay be! Bir kişi senden önce
kayıt olsaymış 47000. üye olacakmışsın :)
Hoşgeldin _Tanis_,
tanıştığımıza çok memnun oldum.
Çok memnun oluruz muhabbete katılırsan :)

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Hosbuldum djeko.. =)

Hosbuldum yeryüzü =) bende cok memnun oldum. Keske gelseydin sende cok eglenceli guzel sohbetler oldu. Erken ayrildin ama bi dahakine daha cok sohbet edicez insallah =) sevgiler abi.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Diyarımıza hoş geldiniz yılların birikimini -hoş sohbeti -çizgi üzerine her şeyi karşılıksız sunmaya çalışan türkiye'nin yüz akı sitelerinden biri olan diyarımızda umarım uzun yıllar beraber oluruz şimdiden çizgi dolu-mutlu günler dilerim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Hoş geldin sevgili kardeşim:D
Birinizle uğraşamıyordum iki tane oldunuz hadi hayırlısı:D:D
Şaka bir yana iki candan dostum,kardeşimsiniz.
Sen fumettici ol:):)

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Günaydın ulucak. Çok teşekkürler. Çizgi Diyarı'nın büyüklüğünden hiç şüphem yok.

Günaydın ertuğrul. Hoşbuldum abi. Çok sıcak davranmanız benim daha rahat olmamı sağladı. Dün için çok teşekkürler. =)) merak etme abi ben abimden daha uysalımdır. Fazla uğraştırmam. =)) sevgiler...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Yenilemen gereken kırık linklerle ilgili listeyi birazdan gönderiyorum.

Yapılacak tarama ve düzenlemelerle ilgili listeyi gönderdikten hemen sonra yapacağım bunu.

Bundan sonra selam vereni borçlu çıkartacağım. :)

Şaka bir yana, hoş geldin sevgili _Tanis_. İsim seçiminden fantastik kurguya meraklı olduğun anlaşılıyor. İyi bir seçim ama başta ve sonda yer alan alt çizgiler olmak zorunda mı? :)

Dostların arasındasın. Hoş geldin.

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
merhaba uzung. değerli insanların içinde değer kazanacağımda kesin. :)

merhaba direnc11 :) çok teşekkürler sıcak karşılaman için. :) kırık link olayına gireceğim evet ama abimle de dün konuştuk bunu. evimde şu anda internet yok ve ben sadece tabletten aranıza katılabiliyorum. dün bi deneme yaptık biraz zorlu oluyor. sanırım 2 hafta içinde internetim bağlanacak tekrar. o zaman kırık linkler benden korksun :)

baştaki ve sondaki çizgilere gelince tabiki olmak zorunda değiller :) ama forumunuzda benim 12 senedir kullandığım nickimin bir sahibi olduğu için TaniS1 - 2 - 3 daha kötü durur diye böyle birşey aldım. Şimdilik böyle olacağım. :) Hoşbuldum.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Foruma bir comicsci daha geldi hoşgeldi :D Şimdi bu işlerle alakasız biri olsa hemen DC okuturdum ama sizi de Marvel'a kaptırdık sanıyorum :D Neyse Spiderman'i bende çok severim hoşgelmişsiniz, sefa gelmişsiniz. Bu arada bu başlık çok hoşuma gitti. Ailemize tekrar tekrar hoşgeldiniz :) (Comicsci gelince benim sevinç ikiye katlanıyormuş meğerse :D )

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Hoşbuldum Profesör =)) Her buluşma böyle olursa yoldan çıkabilirim =))

Hoşbuldum Abdullah =) simdi mavi örümcek adam, gri hulk ve sarı daredevil okuyacağım. Yani Marvel'dan devam =))

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Hoşbuldum Profesör =)) Her buluşma böyle olursa yoldan çıkabilirim =))

Hoşbuldum Abdullah =) simdi mavi örümcek adam, gri hulk ve sarı daredevil okuyacağım. Yani Marvel'dan devam =))

Örümcek'in önce Arkabahçe sonra Hoz Comics'den yayınlanan maceralarını şiddetle tavsiye ederim :D Hele ArkaBahçe 2.seri ne güzeldi öyle :D Daredevil'da Marvel'ın sevdiğim kahramanlarındandır. Ondan da Miller'ın yazdığı Korkusuz'u kesinlikle okuyun derim :)

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Sizin gibi değerli çizgi dünyası insanlarını beklettiğim için üzgünüm. Çok çok hoşbuldum. =)