sevgili dostlar merhaba

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Hoşgeldiniz.
Forum sizin;
keyfinizce dolaşın.
Tüm çizgi romanseverler gibi ayrıcalığınızın tadını çıkarın.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Hos geldin Hasan44, sen de hepimiz gibi şaşıracaksın, sevineceksin, bunlar deli mi diyeceksin.
Sonra kim bilir, belki de o delilerin arasına sen de katılacaksın.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,694
istanbul
pişşt. hasan kardeş..
bak aramızda kalsın. yol yakınken kaç kurtul. üyeliğini sil. hatta internet bağlantını da kapat. sonra uyarmadılar deme. biz artık dönüşü olmayan bir yoldayız bari sen kapılma.
burada adama önce hoşgeldin falan derler. al oku bak ne güzel derler. sonra bir bakarsın 15 dakikada bir yeni bişi varmı diye siteye girer olmuşsun. sonra artık tarama mı olur, çeviri mi olur, balonlama, düzenleme, link yenileme falan derkeeeen artık çok geçtir.
:4:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
Vallahi doğru söze ne denir?Gürcan Sarı'nın saydığı bütün sendromlar bende oluştu!
Allahtan internet hakimiyetim oldukça sınırlı.Öyle upload,taramaları paylaşma gibi
şeyleri iyi ki bilmiyorum.Gerçi profesör beni gözüne kestirdi ama,uzak duruyorum...

12 Şub 2010
15,006
543,641
Vallahi doğru söze ne denir?Gürcan Sarı'nın saydığı bütün sendromlar bende oluştu!
Allahtan internet hakimiyetim oldukça sınırlı.Öyle upload,taramaları paylaşma gibi
şeyleri iyi ki bilmiyorum.Gerçi profesör beni gözüne kestirdi ama,uzak duruyorum...

Geçen geldiğinde ortam kalabalıktı sevgili caretta

Kafakol çekemedim:D

Bu kez seni bir çok zahmetten kurtaracağım söz

Tarama, düzenleme virüsünü bulaştıracağım, tam olacak:D

Sevgili Hasan44, hoş geldiniz

Teksas'larla Amerikayı daha da özgürleştirecek, Tommiks'le Nevada kırlarını haydutlardan temizleyecek kadar bol malzeme bulacaksınız.