Herkese Merhabalar

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
Herkese Merhabalar,
Okumayı seven kalabalık bir evde doğdum. Herkes bir şeyler okurdu, Evimizde çizgi romanlar , mizah dergileri bize çocuk dergileri hep oldu. Ben okumayı onlarla öğrendim, mutluydum. Bedenim büyüdü ama hiç birinden de asla vazgeçmedim. Şimdi sizlerin sayesinde artık bulamadığım çoğu esere tekrar sahip oldum . Hepinize merhaba ve teşekkürler

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
bizdende selam ve merhaba sevgili oks03,aramıza katılalı çok olmuş ama olsun,yorum ve katkılarınızı eksik etmemeniz temennisi ile hoş geldiniz

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Öncelikle hoşgeldiniz sevgili oks03, hak vermek lazım, dostumuzun evi kalabalık, çizgi diyarında çizgi roman bol, okumaktan ancak yazmaya fırsat bulabilmiştir, olsun.. Yine de yazmış.. Sevgiler..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sevgili oks03 aceleci olmayan dostlarımızdan... okumayı seven kalabalık bir ev... ne güzel şey... şanslıymışsın sevgili oks03... çizgi diyarı ailesi de okumayı, ayrıca okuduklarını paylaşmayı çok seven kalabalık bir ailedir... hoşgeldin... :)

Son düzenleme:

seymin

banned
15 Ağu 2009
225
239
Şanslıymışsınız... Aklıma eskileri getirdiniz. Ben ise okumanın hoş karşılanmadığı (ders kitabı hariç) bi evde doğdum,büyüdüm. İlyada okurken yakalandığım için (takriben 9 yaşında) dersdışı diye babam tarafından bir dişim elime verildi. Tüm sülalem elime geçen herşeyi okuyorum diye hafif alaycı ve aşağılayıcı tutum takındılar tüm çocukluğum boyunca... Tuhaf çocuk diye niteliyorlardı herhalde... Hele çizgiroman okurken çektiğimi bir ben bilirim... Küçükken de tüm zorluklara karşı çizgiroman okuyordum, bedenim büyüdü ama ruhum hala her eline geçeni okuyan çocuk....
Hoşgeldiniz...

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,991
neverland
Herkese çok teşekkür ederim. Umarım bende sizlere paylaşımlarımla mutlu anlar geçirtebilirim.