Bonne journée ! Merhaba iyi gunler.

RamBam

Yeni Üye
6 Mar 2013
17
63
Hepinizin ictenlikli calismalarini ve ozverili ugraslarini takip ediyorum.Fransa'dan katiliyorum.Tum arkadaslarin calismalari cok iyi.Buyuk bir zevkle takipcinizim.

Sevgiyle dostlarim,

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Hepinizin ictenlikli calismalarini ve ozverili ugraslarini takip ediyorum.Fransa'dan katiliyorum.Tum arkadaslarin calismalari cok iyi.Buyuk bir zevkle takipcinizim.

Sevgiyle dostlarim,

Diyar'a hoşgeldin, sevgili RamBam. Biraz daha gez, dolaş, keyfini çıkart forumun. Bir süre sonra Fransızcadan çevrilecek çizgi romanlar koyarız önüne :)

Sevgiler

RamBam

Yeni Üye
6 Mar 2013
17
63
Turkce diye soylenip "Turkce" diye yazilmiyor.Soylendigi gibi yazilmiyor ama :) Oyle kolay degil ceviri dostlar.Fransizca edebiyati Dunyacnin en gelismis literaturune sahip olma yolunda ilerliyor.

yani benim ceviri yapabilmem icin ayrica bir okul okumam gerekecek.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Turkce diye soylenip "Turkce" diye yazilmiyor.Soylendigi gibi yazilmiyor ama :) Oyle kolay degil ceviri dostlar.Fransizca edebiyati Dunyacnin en gelismis literaturune sahip olma yolunda ilerliyor.

yani benim ceviri yapabilmem icin ayrica bir okul okumam gerekecek.

Niye ya? O kadar zor değil Fransızca. Bak aşağıdaki cümleyi bile kurabiliyorum:

la mere du maire est tombee dans la mer ... :)

Gönül istediğini söylüyor, sevgili RamBam. Bakma sen bize. Çevirinin kolay olmadığını biliyoruz. Sen keyfini çıkart. Bir gün "bir deneyeyim bakayım" dersen konuşuruz yeniden.

Tekrar hoş geldin.

RamBam

Yeni Üye
6 Mar 2013
17
63
tomber de ma mère :) mdr Parler après la traduction. Merci bien

RamBam

Yeni Üye
6 Mar 2013
17
63

Benim Fransızca burada bitti, üzgünüm. :)

Meseleye Fransız kalanlar için belirteyim; bir önceki mesajımdaki Fransızca cümlenin çevirisi: "Belediye reisinin annesi denize düştü."

Lise yıllarımda öğrenmiştim. :)

Bende soyle dedim "Benim annem dusmesinde" + "sonra Fransizca konusunu konusalim" demistim. :) Sevgiyle

fidelity_nike

Yeni Üye
2 Mar 2013
5
4
böyle kaliteli bir foruma kayıt olabildiğim için çok şanslıyım uzun zamandır bunun eksikliğini hissediyordum sayenizde çizgi romanlar yetim kalmaktan kurtuldu... emeği geçen herkese teşekkür ederim...