Merhaba Çizgi Diyarı Yoldaşları :)

jdeepp

Yeni Üye
23 Şub 2013
9
12
Böyle bir siteyi keşfetmek güzel oldu açıkçası. O kadar stresli bir dönemden geçiyoruz ki! Ygs, Lys kafayı yemek üzereydim, üstelik daha 1 yılım var! Her neyse kafanızı şişirmeyeyim :D

Yani demek istediğim burada olmak güzel, hepinize merhaba, bir Batman, Thor vs. hayranı olarak :D Her ne kadar çizgi romanla alakası olmasa da Johnny Depp de idolümdür , her ne kadar cinsiyet ve yaş farkı olsa da :D

hepinize yeniden merhaba ! :D

Son düzenleme:

jdeepp

Yeni Üye
23 Şub 2013
9
12
Çok teşekkür ederim.

Hazır bir arkadaş bulmuşken - doğru bölüme mi açtım emin değilim ama - Batman'in tüm çizgi romanlarını okumak istiyorum. Sitede baktım o kadar çok var ki! Hangisinden başlamalıyım bilemiyorum. Yardım edebilir misiniz? Bir de ben kendime arşiv düzenlemek istiyorum yani sıfırdan şu an elimde neredeyse çizgi roman yok gibi.. Siteden indirdiğim çizgi romanları kendim için bastırmanın bir sakıncası olur mu acaba?

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,012
denize sıfır
Hoşgeldin dep.:) kitapları neden bastıracaksın,sitedekileri basmaya ne para yeter ne bunlara koyacak yer.Oku,harddiskinde dursun derim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,920
İstanbul
Çok teşekkür ederim.

Hazır bir arkadaş bulmuşken - doğru bölüme mi açtım emin değilim ama - Batman'in tüm çizgi romanlarını okumak istiyorum. Sitede baktım o kadar çok var ki! Hangisinden başlamalıyım bilemiyorum. Yardım edebilir misiniz? Bir de ben kendime arşiv düzenlemek istiyorum yani sıfırdan şu an elimde neredeyse çizgi roman yok gibi.. Siteden indirdiğim çizgi romanları kendim için bastırmanın bir sakıncası olur mu acaba?

Rica ederim. Hiç şüpheniz olmasın ki, Batman konusu ile ilgili sorunuza, bu konuda uzman olan üyelerimiz ve yöneticilerimiz size cevap vererek yardımcı olacaktırlar.

jdeepp

Yeni Üye
23 Şub 2013
9
12
Hoşgeldin dep.:) kitapları neden bastıracaksın,sitedekileri basmaya ne para yeter ne bunlara koyacak yer.Oku,harddiskinde dursun derim.

Dijital baskı merkezleri çok uygun fiyata basıyor fakat malum öğrenci olduğum için hepsini bastıramayacağım maalesef. Ancak ben elimdekilerin sayfalarını yıpratmaktan yanayım yani demek istediğim elle tutulur olmalı, canım sıkıldıkça onlarla zaman geçirebilmeli, karıştırabilmeliyim. Hard disk te şöyle güzel bir arşiv yapmayı düşünüyorum ancak zaten hayal ürünü olan şeyleri sanal yapmaktan yana değilim :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Merhaba "jdeep"; hoşgeldiniz.
Forum sizin; keyfinize bakın.
Sevgilerimle...

bayrakzaf.gif

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
digital baskı kalitesi nasıl olur renklendirip baskıya verilse fena olmaz aslında deneyen dostlarımız oldumu acaba

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Çok teşekkür ederim.

Batmanci buldum neşem yerine geldi :D Siz hele bir indirin. Sonra elinizdekilere göre bir okuma listesi düzenleriz :D

Not:Çeviri ve balonlaması yapılmış Batmanleri es geçmeyin. Hatta siz bana özelden mesaj attın forum mesajlarıyla yer kaplamayalım :)

jdeepp

Yeni Üye
23 Şub 2013
9
12
Batmanci buldum neşem yerine geldi :D Siz hele bir indirin. Sonra elinizdekilere göre bir okuma listesi düzenleriz :D

Not:Çeviri ve balonlaması yapılmış Batmanleri es geçmeyin. Hatta siz bana özelden mesaj attın forum mesajlarıyla yer kaplamayalım :)

Çok teşekkür ederim, o zaman sizi çok rahatsız edeceğim demektir :D

digital baskı kalitesi nasıl olur renklendirip baskıya verilse fena olmaz aslında deneyen dostlarımız oldumu acaba

Normal baskı da ofset baskı falan oluyor, bu işi yapana da çok iş çıkarıyor kalıbı falan haliyle maliyeti de artıyor. Dijital baskı merkezlerinde kuşa kağıda gayet kaliteli basımlar oluyor, hem de 10 lira kadarlık bir bilemediniz 15 liralık masrafınız oluyor.

Not: Gerçekten çok sıcakkanlı ve yardımsever bir site, çok teşekkür ederim :) Hepinizin ellerine, emeğine sağlık :)

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
çok teşekkür ederim eski tarihli yayınları bir taramaya fırsatım olsa elden geçireceğim mutlaka özellikle milliyet çocukl ciltleri eskidi saygılarımla.