herkese merhaba!

mbyHN

Yeni Üye
5 Şub 2013
3
1
Aranıza yeni katılmış bir çaylak olarak forumu biraz dolaştım ama o kadar çok kaynağın arasında kaybolmaktan korktuğum için bilenlere sormak istiyorum.

İngilizce hikaye okumaya yeni başlamış, elementary seviyesinin keyifle okuyabileceği çizgi romanlar var mıdır? varsa nerde bulabilirim? şimdiden teşekkürler...

mbyHN

Yeni Üye
5 Şub 2013
3
1
sizce kolay anlaşılır yabancı çizgi roman serileri hangileridir acaba?

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Forum kuralları gereği nikiniz uygun değil.Anlamlı bir nik seçip yazın buraya değiştirelim.

Bu şekilde birinin sizi ciddiye alması zor arkadaşım..

mbyHN

Yeni Üye
5 Şub 2013
3
1
foruma tekrar girip merakla önerilen çizgi romanları beklerken cevabınız beni oldukça şaşırttı doğrusu. kullandığım nik forum kurallarına uygun olmayabilir bnu anlarım ve gerekirse değiştiririm ama bunun ciddiye alınmakla ilgisini pek anlayamadım. bir yöneticiden ciddiye alınmakla ilgili kısım yerine cevap yazmasını beklerdim. forumunuzun ciddiyetini daha fazla bozmak yerine ben bubaşlığın açılmamış sayılmasını ve herne kadar ciddiyettten uzak olsa da mümkünse bu dileğimi ciddiye almanızı istiyorum sayın yönetici arkadaşım. kolay gele...

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
mbyHN hoşgeldin ama bu nick le olmaz
mesele bizim sizi ciddiye alıp almama durumu değil
sizin foruma kaydolurken aldığınız bu isimle forumu ciddiye almamış olmanız
bu can sıkıcı bir durum ve bu durumu düşünmenizi temenni ederim
anlayış göstererek tekrar yeni nick le üye olursanız her konuda nasıl yardım edileceğine bizzat kefilim..