merhaba ahyaaaakkkk

komando57

Yeni Üye
18 Ocak 2013
40
17
tşk ederim hoşbulduk çok güzel paylaşımlar var okumadığım zagor yok derdim ama varmış bakıyorumda onlarla meşgulum şimdi:)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Hoş geldiniz. Hiç bir şey için geç sayılmaz.
Bence Yeryüzü'nü takibe devam edin.
Kesinlikle Zagor'suz kalmazsınız.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
hoşgeldin komando57... kesinlikle olman gereken yerdesin... bundan emin olabilirsin... çizgi roman sevdalısı isen doğru adrestesin... :24:

komando57

Yeni Üye
18 Ocak 2013
40
17
hepinize çok tşk ederim ederim dün gece 3 e kadar zagora takıldım her ne kadar kitabı dizine alıp şöyle koltuğa yaslanmak daha güzel olsada bunada alışcağız bunun için bi tablet almayı düşünüyorum nasıl olur acaba sizdemi pc de oturup okuyorsunuz yoksa bulduğunuz bir alternatif varmı

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
hepinize çok tşk ederim ederim dün gece 3 e kadar zagora takıldım her ne kadar kitabı dizine alıp şöyle koltuğa yaslanmak daha güzel olsada bunada alışcağız bunun için bi tablet almayı düşünüyorum nasıl olur acaba sizdemi pc de oturup okuyorsunuz yoksa bulduğunuz bir alternatif varmı

Ben de önceleri tabletten okurdum ama bence laptop çok daha iyi okuma açısından..Bu arada hoşgeldiniz..Gonvisor adlı çizgi roman okuma programını kullanıyorum, çok çok iyi..

Son düzenleme:

komando57

Yeni Üye
18 Ocak 2013
40
17
CDisplayEx tavsiye edenleri gördüm forumda onu kullanıyorum gonvisörü de deneyim indiriyorum şimdi