see aa deneme :P

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Şöyle kollarımı açıp dursaydım..
Kocaman bir hoşgeldin deseydim..
Ama koskoca bakunin ile çelik asuman bile tırstığına göre ben şöyle uzaktan bir hoşgeldin demekle yetineyim..
Neme lazım..
Ancak yazarken SaydeK kolay da..
yuvarlak içinde R biraz zor..
Hoş geldiniz..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Sevgili Savok, demir'i çelik yaptığını fark etmedim sanma... Eline, diline düşmeyelim, kimbilir dirençli beni ne hale sokarsın... Sakın düşünmeye başlama. Ben de kaşınıyor muyum ne? :) Bu arada kıskanmadım değil hani... Bir hoşgeldin mesajı bu kadar mı güzel yazılır yahu...

Bu sataşmadan sonra hemen yeni dostumuza dönüp "Efendim, hoş geldiniz, güzel insanların arasına geldiniz" diyelim. Bu arada bilgin olsun Savok en güzelimiz olduğu iddiasında. Gördüğün üzere ilk cümleden sonra "siz" bitti, "sen" başladı. Bu üslup değişikliğini gerektiğinde nazik te olabildiğimi gösterdikten hemen sonra daha samimi bir sohbeti tercih ettiğim için yaptığımı anlamışsındır. Keyifli zamanlar geçir burada, sohbetlerimize ortak ol, zenginleştir bizi velhasıl... "Ce" deyip gidenlerden olma lütfen. Çok ümitliyim ama, çünkü "ce" diyerek gelmedin, "see aa deneme"yle geldin :)

Lafı uzatmayayım; "dostların arasına hoş geldin."

Son düzenleme:

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Efenim cümleten hoşbuldum , uzun bir aradan sonra forum dünyasına giriş yaptım :) Tanıyanlar pişman ,tanımayanlar bin pişman, uçarım kaçarım , konulara konarım , büyüklerimin ellerinden , küçüklerimin gözlerinden öper , Saygılarımı sunarım .. ^_^

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Üfff şurda rahat rahat kafa dinliyorduk ne zamandır :rolleyes: nereden çıktı bu saydek yine :Z

Konuyu şimdi görüyorum, sınavlardan kafamı kaldırdım da, oldukça şaşırdım bir o kadar sevindim gördüğüme.

Hoşgeldin, geç geldin, geç geldiniz neyse ki geldiniz...

DemiR_AsumaN

Süper Üye
13 Mar 2009
470
623
35 1\2
Harçlığı rüyanda görürsün... :Ğ

Çizgi Roman delilerinin mekanı burası, para geçmiyor burada canım...

Sana en heyecanlısından bir kitap tarayıp hediye ederler, avucunu yalarsın...

Ha okuyup memnun kalırsın illaki ona şüphem yok ama, no money yani...:4:

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
heh işte bende dedim ki , ortalığı boş bıraktım sataşacak birileri lazım :p
Hoşbuldum ,diyar diyar gezdim ee yoruldu kanatlar duracak bir yer lazım :)

Ayrıca demirim asum ,kitaplar her zaman başımın tacı ama o harçlık buraya gelecek :76:

DemiR_AsumaN

Süper Üye
13 Mar 2009
470
623
35 1\2
al sana harçlık... :Ğ

200tl.jpg

2622.jpg

100.png

Son düzenleme: