Merhabalar efendim! :D

NightWolf

Yeni Üye
7 Ara 2012
17
12
Merhabalar,
Ben Okan Ediz. 15 yaşındayım. Kitap okumayı çok severim. Özellikle çizgi romanlar...
Dil konularında da iyiyimdir,çevirmen olabilirim.
Favori çizgi romanım DC'den Batman,Marvel'den X-23,X-Men,Spider-Man ve Iron Man'dir.
Image Comics'ten ise Spawn'dur.
Neyse,çok sıkmadan merhabalar,sorularınız varsa sorabilirsiniz. :) :D

NightWolf

Yeni Üye
7 Ara 2012
17
12
Herkese teşekkürler. :) Merak etmeyin,dersleri aksatmam. :d
Ha bu arada animeciyimdir onu da ekleyeyim. :D Animeci çıkar belki. :D

Muhammed AĞAR

Aktif Üye
11 Ağu 2012
353
1,527
Merhabalar Okan ben de 16 yaşındayım. Ben de anime çok izlerim. :) Bu site öyle bi site ki yaşı önemsemiyorlar. Ben ilk üye olduğum da baktım bütün üyeler belirli bi yaşa gelmiş büyük insanlar :) Ama hiç 16 yaşında olduğumu hissettirmediler. Hoşgeldin aramıza.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
merhaba NightWolf,
çizgi roman ya da diğer kitaplarla ilgili
bir çok çalışmaya katılabilir,
zengin arşivden yararlanabilirsin,
hoşgeldin...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Okan hoş geldin..
Aramızda olman çok güzel,
sizin gibi gençler bizlerin yerini alacak
bu ülkede birileri hala çizgi roman okuyacaksa
sizlerin sayesinde olacak..
Saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşmak dileği ile..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Hoş geldin sevgili Okan, şanslı Okan

Bat, İron ve Spider (hepsi de man:) ) i okumak için ders kitabı arasına ihtiyaç duymuyorsundur sanırım

Ben Teksası Tommiksi okumak için Türkçe, Matematik, Coğrafya kitaplarının ortalarını bulurdum, yakalandığımda en azından azar işitirdim

Şimdiki ebeveynlerin, öğretmenlerin öyle bir tavrı yok

Sen güzelce Diyarda gez, dolaş, havasını kokla

Sonra çevirmenlik de yaparsın, balonlama da

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Merhabalar,
Ben Okan Ediz. 15 yaşındayım. Kitap okumayı çok severim. Özellikle çizgi romanlar...
Dil konularında da iyiyimdir,çevirmen olabilirim.

hoşgeldin okan, başkasını bilmem ama ben seni bekliyordum. bundan sonra kod adın jim. ve ilk görevin tabi eğer kabul edersen aşşağıdaki linki bilgisayarına indirip toplam sayfası fazla olmayan bu çizgi romanı türkçeye çevirmektir.çevirdiğimiz sayfaları özel mesaj atabilir, word dosyası haline getirip mail olarakta yollayabilirsin. bu mesajı okuduktan sonra kendine 12 saat istirahat verip göreve başla...:) hayırlı olsun.

NightWolf

Yeni Üye
7 Ara 2012
17
12
Hoşbulduk. :) Bu arada Teksas-Tommiks'ten konu açılınca aklıma geldi,sadece Marvel,DCU ve Image sevmem. :D Yani her tür çizgi roman severim! Animeci olduğumdan dolayı manga(Japon Çizgi Romanları-sağdan sola okunuyor :D )ları da severim.
Teksas,Tommiks,Teks(Tex ama bazı ciltlerinde Teks yazıyor. :D ) gibi eskileri bende severim. :) Ve Albay,
Tabii ki çevirebilirim,hemen başlıyorum. :)