Merhaba

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bence çocukluğa dönmekle ilgisi yok, çizgi roman okumak her yaşta güzel..Çocukluğa dönmek deyimi Akıllı Bıdık, Tom ve Jerry, Temel Reis falan okuyanlar için geçerlidir..

Yok artık :), arkadaşım ben yedi yaşında iken Conan ve Gordon okumaya başladım; on yaşında Mister No'ya abayı yakmıştım yani bizler için gerçekten çocukluğa dönüş çizgi okumak. O dediklerin biraz gülmek biraz da izleyecek başka şey olmadığı için TRT'nin bize sundukları idi :). Arkadaş, sen de aramıza hoş geldin.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Yok artık :), arkadaşım ben yedi yaşında iken Conan ve Gordon okumaya başladım; on yaşında Mister No'ya abayı yakmıştım yani bizler için gerçekten çocukluğa dönüş çizgi okumak. O dediklerin biraz gülmek biraz da izleyecek başka şey olmadığı için TRT'nin bize sundukları idi :). Arkadaş, sen de aramıza hoş geldin.

Yüzde yüz katılmıyorum..:) Bu çocukluğa dönme masalı yüzünden toplum çizgi roman severleri çocuk kitapları okuyan, bebek kitapları okuyan aklı evveller sanıyor, oysa okuduğumuz çizgi romanların çoğu çeşitli yaş grupları için uygun bile olmayabilir..

Son düzenleme:

karia

Yeni Üye
25 Eyl 2012
5
8
Arkadaşlar. Benim burada "Çocukluğa dönmek güzel" derken çizgi roman okuyanlar çocu gibi bir anlam çıkarılmamalı. Ben çizgi romanları okurken çocukluğumdaki heyecanı hatırlıyorum. Redkit, Kaptan Swing, Teksas Tommiks, Kızılmaske, Mandrake, Conan, Zagor vb. hepsi de bana çocukluğumu hatırlatıyor ve mutlu ediyor. Ben de bir öğretmenim, hala okuyorum ve ama çocuk değilim. Lütfen yanlış anlamayın :)