Bana Merhaba Demiyeni Marvel Zombileri Yesin

Bana Merhaba Demiyeni Marvel Zombileri Yesin

Çizgi Diyarına Hoşgeldiniz

Like Tree30Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28.Haziran.2012, 14:00   #1
Yeni Üye

The Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 111
•Rep Seviyesi :
The Amazing will become famous soon enoughThe Amazing will become famous soon enough
Standart Bana Merhaba Demiyeni Marvel Zombileri Yesin
Merhaba, ben Ceren.
Çizgi roman okumaya yeni başladım. Bunun nedeni bulunduğum şehirde çizgi roman bulmak biraz zor ama internetten ne bulursam okuyorum. Çizgi romandan önce yıllardır manga okuyordum bu yüzden çizgi romanda biraz zorluk çektim. Gözlerim siyah beyaza ve sağdan başlayarak okumaya o kadar alışmış ki. Ama yinede çizgi romanlar hep ilgi alanım olmuştur. Sanırım bunun en büyük nedeni küçükken izlediğim Marvel çizgi filmleriydi. Özellikle de bu çizgi filmlerden Spider-Man. O zamanlardan beri büyük bir hayranıyım. Sanırım 4-5 yaşlarımda felandım ilk izlediğimde ama beni çok etkilemişti. O yaşlardan beri sayesinde bilime ilgi duyuyorum. Peter Parker kadar olmasa da ilgi duyuyorum. Fakat bir olaydan sonra Spider-Man den iyice soğudum. Ne miydi o olay? Filmleri! Siz farklı fikirde olabilirsiniz ama ben filmlerini hiç sevmedim. Ağ atıcısı,kartuşu ve o lakaytlığından tek kelime olmayan bir Peter Parker görmüştüm. Filmin konusundan efektlerine kadar hiç bir şeyi beni etkilememişti. Belki anlamışsınızdır ki nickimide yeni film nedeniyle aldım. The Amazing Spider-Man. Bu film beni nedense daha bir etkiledi. Henüz izlememiş olmama rağmen fragmanı bile içimdeki Spidey hayranlığını uyandırmaya yetti.Birkaç aydır Örümcek Adam çizgi romanlarına gömülmüş durumdayım. Bunun yanında Hulk,Wolverine ve Daredevil de gözlerimi kör etmiş durumdalar. Neyse sadece yeni bir üyenin merhaba başlığı biraz daha uzatsam hayat hikayeme kadar gidebilir. Okuduğunuz için teşekkürederim.
bakunin, serifengin, hanefi ve 7 kişi bunu beğendi.
The Amazing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:08   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
hoşgeldiniz.

ben okumadım resimlere baktım.
vkopuzoglu ve The Amazing bunu beğendi.
Alt 28.Haziran.2012, 14:09   #3
Süper Üye

kral911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19872
•Rep Seviyesi :
kral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond repute
doğru adrestesin ceren...zombilerin icabına punisher baktı..kaçırdın mı o sayıları...
punisher27 ve The Amazing bunu beğendi.
kral911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:23   #4
Kıdemli Üye

punisher27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2046
•Rep Seviyesi :
punisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond reputepunisher27 has a reputation beyond repute
aleyküm esselam hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin

bu arada kral911 , o nasıl bir seriydi yaw manyaktı ha
punisher27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:32   #5
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
merhaba öyle şirin bir veryerdesinki tadını çıkarmaya bak
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:39   #6
Süper Üye

strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107821
•Rep Seviyesi :
strider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond reputestrider has a reputation beyond repute
hoşgeldiniz...
Alt 28.Haziran.2012, 14:47   #7
Süper Üye

kral911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19872
•Rep Seviyesi :
kral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond repute
Alıntı: punisher27´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aleyküm esselam hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin

bu arada kral911 , o nasıl bir seriydi yaw manyaktı ha

bencede manyak güzeldi...
kral911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:52   #8
Aktif Üye

umut22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 14347
•Rep Seviyesi :
umut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond reputeumut22 has a reputation beyond repute
hoşgeldiniz
umut22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Haziran.2012, 14:52   #9
Kıdemli Üye

WebHead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 413
•Rep Seviyesi :
WebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really niceWebHead is just really nice
O zaman demiyorum.
Alt 28.Haziran.2012, 15:33   #10
Aktif Üye

''Yiğit'' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5115
•Rep Seviyesi :
''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute
Hoş geldiniz,yaşınız kaç ? Forumun en küçüklerinden olarak sorayım ?
''Yiğit'' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil