Bana Merhaba Demiyeni Marvel Zombileri Yesin

The Amazing

Yeni Üye
Merhaba, ben Ceren.
Çizgi roman okumaya yeni başladım. Bunun nedeni bulunduğum şehirde çizgi roman bulmak biraz zor ama internetten ne bulursam okuyorum. Çizgi romandan önce yıllardır manga okuyordum bu yüzden çizgi romanda biraz zorluk çektim. Gözlerim siyah beyaza ve sağdan başlayarak okumaya o kadar alışmış ki. Ama yinede çizgi romanlar hep ilgi alanım olmuştur. Sanırım bunun en büyük nedeni küçükken izlediğim Marvel çizgi filmleriydi. Özellikle de bu çizgi filmlerden Spider-Man. O zamanlardan beri büyük bir hayranıyım. Sanırım 4-5 yaşlarımda felandım ilk izlediğimde ama beni çok etkilemişti. O yaşlardan beri sayesinde bilime ilgi duyuyorum. Peter Parker kadar olmasa da ilgi duyuyorum. Fakat bir olaydan sonra Spider-Man den iyice soğudum. Ne miydi o olay? Filmleri! Siz farklı fikirde olabilirsiniz ama ben filmlerini hiç sevmedim. Ağ atıcısı,kartuşu ve o lakaytlığından tek kelime olmayan bir Peter Parker görmüştüm. Filmin konusundan efektlerine kadar hiç bir şeyi beni etkilememişti. Belki anlamışsınızdır ki nickimide yeni film nedeniyle aldım. The Amazing Spider-Man. Bu film beni nedense daha bir etkiledi. Henüz izlememiş olmama rağmen fragmanı bile içimdeki Spidey hayranlığını uyandırmaya yetti.Birkaç aydır Örümcek Adam çizgi romanlarına gömülmüş durumdayım. Bunun yanında Hulk,Wolverine ve Daredevil de gözlerimi kör etmiş durumdalar. Neyse sadece yeni bir üyenin merhaba başlığı biraz daha uzatsam hayat hikayeme kadar gidebilir. Okuduğunuz için teşekkürederim.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
doğru adrestesin ceren...zombilerin icabına punisher baktı..kaçırdın mı o sayıları...:p:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

punisher27

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
124
80
aleyküm esselam :) hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin

bu arada kral911 , o nasıl bir seriydi yaw manyaktı ha :)

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
Hoşgeldiniz, umarım iyi vakit geçirirsiniz.(mesaj yazdığımıza göre zombiler konusunda endişelenmemize gerek yok değil mi, ha değil mi?-lütfen gerek yok de!)

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
merhaba
madem siyah beyaza alışıksın sana dylan dog tavsiye ederim.
zombileride seviyorsan punisher vs marvel veyz marvel zombilerini okuyabilirsin güzel serilerdir.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Vaay hoşgelmişin sefalar getirmişin! Açıkçası sırf o espirili başlık için girip bir bakayım dedim kimmiş bu? İyi ki bakmışım içi manga sevgisi ile dolup taşan biriymişin meğer :d
Burda kesinlikle sıkılmnazsın gayet sıcak ve eğlencelidir forumumuz hakkında hayırlı olur inşallah ;)
O dediğini ben tam tersinden başladım işte mangaya alışmak biraz zaman alıyor ama alışınca da soldan sağa okunan manhwalara bile sinir oluyorum :d
Bu arada istediğin zaman manga muhabbeti de yapabiliriz.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
30,30 Winchesterle o zombiler tepelenirmi? Tepelenmezse yandık :)
Hoşgeldin,değerli kardeşim.Lakin o Zombileri benden uzak tut. benim gibi Teks tutkunu olan ihtiyarlar olarak, zaten Mefistodan epeyce çektik. Öldürdük, öldürdük, öldürdük, her defasında dirildi :)

.

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Ceren merhaba,hoşgeldin dostlar arasına.
Bak ben hem merhaba dedim hem de hoşgeldin dedim,sen de ne olur o zombileri benden uzak tut.....

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
Hoşbulduk!
Merak etmeyin.Ben bu forumu sevdiğim için Zombilere "Hoşt" dedim gittiler.
Şimdi söyleyin bakim Punisher mı ben mi?

düşnmek lazım mesela sen hangi silaları kullanıyosun yok ben silah kullanmam diyosan yandın...
şaka şaka punisher zaten sana bi şey yapmaz sen kazanmış olursun tabi eğer silah kaçakçısı veya mafya değilsen...
yoksaaaaaaa :Z

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Hoş geldin.
Burası ikinci adres.
Umarım hoşça vakit geçirirsin.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
İki gündür başlığa ne kadar tırsak girecek diye merak ettiğimden cevap vermedim ama görülen o ki bayağı bi zombiofobik (tamamen benim uydurmam) arkadaşımız varmış. Horror comics seven biri olarak zombiofobik biri değilim ama bir noktadaki düşüncelerinize sonuna kadar katılıyorum. Çizgi romanını okuduğum bir filmi hayatta izlemem. Çünkü dediğiniz gibi benim hayal gücüme ambargo koyulmuş gibi hissederim. Örümcek benim için, argo konuşan, sıradan bir hayat yaşayıp, olağanüstü güçlerine hakim sevimli bir gazeteciyken birden dünyayı kurtaran bir süper kahramana dönüşünce tüm hayal dünyam alt
üst olmuştu. O nedenle hoş geldiniz aramıza... :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
:) Hoş geldin, bence de doğru yerdesin, daha önce de belirttim okul gibi bir yer burası. Ayrıca yazının tamamını da okudum, kendini düzgün ifade edebilen insanlar iyidir:d.