Selam herkese.

Fishcik

Yeni Üye
26 Haz 2012
3
0
Merhaba arkadaşlar. Çizgi roman okumaya geçde olsa başlamak istiyorum artık. Geçen haftalarda bir iPad aldım kendime ve artık onu çizgi roman okumak için kullanmak istiyorum :Ğ

Ama şöyle ki, daha önce hiç çizgi roman okumadım. Önerdiğiniz, okuman lazım! dediğiniz çizgi romanları yazarsanız sevinirim.

punisher27

Kıdemli Üye
15 Ağu 2010
124
80
hoşgeldiniz :D umarım eğlenirsiniz burda

ben çok bayılıyom burda :) ama hiç kimsede bir su kolonya getirelim demediniz :( çok gücendim

:)P)

Fishcik

Yeni Üye
26 Haz 2012
3
0
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yaşım 18. Ama şunu söylemeliyim ki, doğa üstü güçler ile ilgili olan hikayelere pek ilgim yok.

Walking Dead'i önerir misiniz?

Yani daha çok hayatta kalma tarzlı ya da çok az bildiğim Transmetropolitan gibi.

Son düzenleme:

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
The Punisher'ı öneriyorum.
Garip bir öneri oldu sanırım.
Özellikle konu hayatta kalmaktan ziyade hayat almakla ilgili ama- bir de kan gövdeyi götürüyor tabi ama... neyse canım 18'ine gelmişin sorun olmaz -umarım :)

Fishcik

Yeni Üye
26 Haz 2012
3
0
Punisher'ın oynunu oynamıştım eskiden. İndirdim bakalım yarın okuyacağım yolda.

WebHead

Kıdemli Üye
17 Ara 2011
134
153
Scotland Yard
Doğa üstü olsun, olmasın Dylan Dog'u şiddetle öneririm. Bunun yanısıra Kinowa'da iyidir, Magico Vento'da candır. Ama Vampirella aşktır.

''Yiğit''

Aktif Üye
8 Nis 2012
401
233
Mudanya/Bursa
Sen bütün önerileri boşver tüm fumetti serilerine bak hangisini seversen onunla devam et.Comics severim dersen X-men'in yada Wolverine'in serilerine bak...Manga olarak Death note.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Hoş geldiniz

Teks, Büyülü Rüzgar, Dampyr, Ken Parker, Red Kit, Karaoğlan önerebilirm

İyi okumalar

ElimeS

Aktif Üye
28 Eyl 2011
311
188
Arkham City
Hoş Geldin Dostum.
Dostum Eğer Bilim Kurgu Romanlarını Seviyorsa 2 Tavsiyem Var .
1-)Doctor Who
2-)Fringe
Sitede Bazıları Türkçe Bazıları İngilizce Olarak Var.
Bunun Yanı Sıra Conanı Da Öneririm Ama Bunların Hepsi Senin zevkine Kalmış Zaten Bence Dünyanın En Büyük Çizgi Romanlar Arşivindesin Bunu İyi Değerlendir :) İyi Okumalar.