Herkese Gecikmeli Merhaba

rehaulku

Yeni Üye
6 May 2012
27
35
Istanbul
Çünkü konu açmayı yeni becerdim. 1960 doğumluyum. Serbest yazarım ve seyyar sahhafım. Okumayı çizgiromanla öğrendim sayılır. Kültürolojik çizgiroman eleştirileri de yazarım. Levent Cantek'ten daha entek kaçan (ve dolayısıyla çizgiroman fanatiklerinin hoşlanmayabileceği türden) metinlerim var. Şimdilik bu kadar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Hoşlanmayacağım şeyleri duymak,
okumak istiyorum..
içinde çizgi roman olsunda..
Belki birileri de çıkar senin hoşlanmadıklarını söyler, buluruz dengeyi..
Hoş geldin..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Uykumu, o da ne:d
Biz burda nöbetçi çizgi romancıyız...
7/24 hizmet var:d

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Bu seyyar sahafiye çizgi roman da içeriyor mu ? İçeriyorsa bir ziyaret planlarız artık, şayet İstanbul'da ise. İstanbul dışında ise, seyyar sahafın, seyyah sahaf olacağı bir günü bekleriz artık.

Hoş geldiniz.

rehaulku

Yeni Üye
6 May 2012
27
35
Istanbul
Gulyabani'ye: Binlerce çizgiroman sattım. Şu anda aranan eski çizgiromanları bulmak zor. Yine de sizlere bilgisel yön göstermede kapım sonsuza kadar açık, bu işi 25 yıldır yapıyorum ve Büyülü Rüzgar İlyas ile hem Bayazıt'ta, hem de Kadıköy'de yıllarca yanyana tezgah açtım. Site ile de Savok sayesinde tanıştım, o sırada bir arkadaşın dükkanında eski Gordon alıyordu. Benim biriktirme merakım yoktur ama her türde ve dilde çizgiroman okurum ve bilgisini kaydederim. Örneğin, bulursam 1966 Milliyet Johnny Hazard Türkçe görüntülerini siteye koymak arzusundayım, daha önce bulmuştum ama saklamamıştım.