Ufak bir hediye ^^

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
Merhaba ben Barış.Foruma yeni katıldım, yıllardır aramama rağmen bunca çizgi romanı böyle kategorize edilmniş halde bulacağıma inanmazdım.Yaptığınız iş için herkese ne kadar teşekkür etsem azdır keşke sizin gibi binlerce site olsa.
Benimde kendi çapımda bir Zagor,Büyülü Rüzgar,Teksas,Dampyr,Swing,West koleksiyonlarım vardır.Tarayıcımda oluşan bir sorun nedeniyle çok istememe rağmen bunları henüz upload edemedim ama umarım yakında bazı eksikleri tamamlayabilirim =)

Yine de yaptığınız müthiş işten dolayı size ufak bir hediye vermek istedim :9

Hep böyle birşey yapmak istemiştim bugün zamanım oldu.Bazı karakterlerin pixel art versiyonları.Karakterleri baş düşmanlarıyla resimlemek oldukça eğlendirici oldu :D

1) Hellingen VS Zagor
2) Howard Hogan VS Büyülü Rüzgar/Ned Ellis
3) Binbir Surat VS Tommiks
4) Kenzo Ishikawa VS Mister No/Jerry Drake
5) Xabaras VS Dylan Dog
6) Aristotlehes Skotos VS Nathan Never
7) Yarasa VS Blek (Baş düşman denebilir mi bilmiyorum ama bence bu adam Blek'in en çok uğraştığı adamdır :D)
8) Mr Jinx VS Martin Mystere

Bu arada neden Kaptan swing'in adam gibi bir düşmanı yoktur ya :D Bir viskont vardı dayak yediği ama bilemem artık :p

Görüşürüz ^^

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Harika bir merhaba olmuş.:)
Beklentimiz herkesin kitap taraması ya da eklemesi değil aslında.
Herhangi bir konuda -ki bu okuyup beğendiğiniz, paylaşmak istediğiniz bir macera dahi olabilir- aynı dili konuşan insanların samimiyet çerçevesinde bir ortam oluşturabilmesi.
Güzel dileklerinize çok teşekkürler.
Hoşgeldiniz.

Not: Teks ile Mefisto'yu da hayalimde canlandırdım. :)

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
Harika bir merhaba olmuş.:)
Beklentimiz herkesin kitap taraması ya da eklemesi değil aslında.
Herhangi bir konuda -ki bu okuyup beğendiğiniz, paylaşmak istediğiniz bir macera dahi olabilir- aynı dili konuşan insanların samimiyet çerçevesinde bir ortam oluşturabilmesi.
Güzel dileklerinize çok teşekkürler.
Hoşgeldiniz.

Not: Teks ile Mefisto'yu da hayalimde canlandırdım. :)

Teşekkürler :)
Bu kadar uğraşmışken Gece Kartalını unutmak olmaz tabi :d
Untitled-3.jpg

Umarım mefisto benzemiştir, ününü duymama rağmen henüz kendisine rastlayamadım hiç :p uzun aramalar sonucu buldugum bir iki resminden faydalandım :39:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Barış hoşgeldin iyi bir ÇR sever kazandı sanırım forumumuz.Hayırlı olsun.