Sevgili Çizgi Diyarı Yöneticileri

akayhoca

Yeni Üye
16 Kas 2010
34
25
Sizlerin sayesinde hem geçmiş günlerime yani 1956-57 li yıllara dönüyor o günkü Teksas,Tom Miks,Teks maceralarını yeniden okuyor acaip zevk alıyor ve adeta geçmişimi yeniden yaşıyorum.Tıpkı bir zaman tünelinden geçerek.Bu NEDENLE SİZLERE VE SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜR VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.
Akay AKTAŞ-Akay Hoca-IĞDIR
Yaşım 64

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Sevgili akayhoca,
aramıza hoş geldiniz.
Sayenizde artık kendimi bayağı bir genç hissettim.
Burada olmak güzeldir.
Bu güzelliği doya doya yaşayınız.
Saygılarımla.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Akayhocam hoş geldiniz.ortak noktalar çoğaldıkça çoşkun sellere kapılmamak olası değilse eğer burada olmak o kadar güzeldir.paylaşımlarımızı gönül rahatlığıyla okuyunuz ,yorumlarınızı yapınız,birikimlerinizden yararlanmamıza olanak tanıyınız .En azından sitemizin yaşayan tarihi olunuz.saygı ve selametle.(Bir meslektaşınız,emekliliğim geçmişsede hala görev başındayım.)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
hocam çizgi diyarı ailemize katılmanızdan mutluluk duydum... hoşgeldiniz... geçmişi yeniden yaşama konusundaki o güzel duygularınızı çok iyi anlıyorum... ben de geçtiğimiz temmuz ayında çizgi diyarını bulduğumda aynı duyguları hissettim... :)

Son düzenleme:

trtchr

Aktif Üye
30 Eyl 2009
335
42
yaş maşallahlık ha :)
ama paylaşılan duygular aynı , geçmişi hatırlama, farklı duygular....
ne diyelim, Allah razı olsun

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.Siz gibi değerli bir büyüğümüzü aramızda görmekten son derece mutluyuz