Rütbe Sistemi

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Dostum diğer forum (VB) sitelerdeki tüm uygulamalara inat bizim forumumuzda öyle çavuş,genaral,vip benzeri uygulamalar yok.Arkadaşlar belirtmiş sadece dostluk var.

osmangs38

banned
12 Ağu 2010
171
4
Kayseri
tabiki dostluk var ama galiba yanlış anlattım kusura bakmayın rütbe dediim o rütbeden deil yani bu yeni üye, süper üye kıdemli üye, moderatör alımları alımşartları falan nedir onları öğrenmek istedim yanlış anlattıım için özür dilerim :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
sevgili dostum,
foruma olan katkılarınız bu yönde etkilidir siz katkıda bulunur ve bulunmaya devam ederseniz yönetim bunu karşılıksız bırakmaz durum bundan ibarettir..sevgilerimle..:)

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
tabiki dostluk var ama galiba yanlış anlattım kusura bakmayın rütbe dediim o rütbeden deil yani bu yeni üye, süper üye kıdemli üye, moderatör alımları alımşartları falan nedir onları öğrenmek istedim yanlış anlattıım için özür dilerim :)

bence özür dileyecek bir şey yok.benim gibi herkes anladı senin ne demek istediğini.sadece latife yaptık.farkımız ortaya çıksın diye.

osmangs38

banned
12 Ağu 2010
171
4
Kayseri
ben bu yeni üye, kıdemli üye, süper üye falan o sistemin nasıl gittiğini öğrenmek istiyodum da... bir de moderatör alımlarında falan ne gibi şartlar aranıyo veya ne zaman moderatör seçimi yapılıyor onları da merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim :)