Sizleri kutlarım..

mimacar

Yeni Üye
14 Mar 2019
3
31
sevgili çizgi diyarı yöneticileri; Sizleri kutlarım çok güzel bir site kurmuşsunuz. Sitenize girmekten hem keyif alıyorum hemde nostalji yaşıyorum. Her konu çok güzel ve keyifli. Sizleri tekrar kutlar emeklerinize sağlık demeyi kendime görev edindim. Başarılarınızın devamını diler Saygılar sunarım. mimacar:wbtr::wbtr::wbtr::wbtr::wbtr:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Çok teşekkürler, hepimiz her daim nostaljiyi burda yakalıyor ve rahatlıyoruz. Günün yorgunluğunu burda çıkartıyoruz.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Bizler çizgi diyarı olarak koskocaman bir aileyiz.Bu ailenin içerisinde olmaktan son derecede mutlu ve gururluyuz

mimacar

Yeni Üye
14 Mar 2019
3
31
Sevgili çizgi diyarı yöneticileri;
Sizlerden bir özel sorum var. Her ne kadar sizi ilgilendirmeyeceğimi bildiğim halde sormak istiyorum. Sorum şu: Sitenizin Çizgili kitap ile bir alakası varmı.?
Çünkü olamayacağına inancım tam ama o siteye bir türlü üye olamadım sebebinide bilmiyorum.

Eğer sorumu beğenmezseniz lütfen bu yazımı silin.
Saygılarımla
mimacar

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Sizlerden bir özel sorum var. Her ne kadar sizi ilgilendirmeyeceğimi bildiğim halde sormak istiyorum. Sorum şu: Sitenizin Çizgili kitap ile bir alakası varmı.?
Çünkü olamayacağına inancım tam ama o siteye bir türlü üye olamadım sebebinide bilmiyorum.

Saygılarımla
mimacar

Başka şubemiz yoktur.:)

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma

Başka şubemiz yoktur.:)

Bizi izlemeye devam edin...

9cz3j8wvzsw_2_1200x720.jpg

www.youtube.com/watch?v=j4VI4To8BRI?t=16

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Sayın mimacar, öncelikle aramıza hoş geldiniz. Çizgili kitap adlı foruma üye olamadığınız için üzülmemelisiniz, çünkü kazara üye olabilseydiniz bile en kısa süre içerisinde üyelikten süresiz olarak uzaklaştırılma ihtimaliniz oldukça yüksekti. Tecrübeyle sabittir. O forumdaki birçok değerli dostumuzu tenzih etmekle beraber, bir arkadaş var ki karşılıksız çizgi roman paylaşımının katili, bilen bilir zaten ismini ya da nick'ini anıp reklamını yapmaya bile deymez. Emin olun forumumuz arşiv olarak gayet yeterlidir, tekrar hoş geldiniz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sizlerden bir özel sorum var. Her ne kadar sizi ilgilendirmeyeceğini bildiğim halde sormak istiyorum. Sorum şu: Sitenizin Çizgili kitap ile bir alakası var mı.?
Çünkü olamayacağına inancım tam ama o siteye bir türlü üye olamadım sebebini de bilmiyorum.

Saygılarımla
mimacar
Sevgili mimacar, "Kötü komşu insanı mal sahibi yapar!" derler ya, ben 10 yıldır sorduğunuz sorunun cevabını hala bulamadım, :Ğ ama sayelerinde; gönlüme hitap eden, karşılıksız paylaşım yaparak kimseden en ufak bir menfaat gözetmeden hazineleri istifademize sunan sayısız güzel insanla tanıştım. Öyle ki siz iyi niyetli olduktan sonra, imkanlarınız çizgiroman paylaşmaya elvermese de "yönetici" sıfatına bile ulaşabilirsiniz burada. (Paylaştığım nostaljik konular sayesinde, sağolsunlar bana o bölümün yöneticisi olma payesini layık görmüşler) Bir tarafta insanlar hakkında hüsn-i-zan besleyen Çizgi diyarı, diğer tarafta ise su-i zan besleyen malum site... Neyse.. sözü fazla daha da fazla uzatmayalım. Beni 10 yıl önce o kadar kırdılar ki (bunu aralarındaki bir kaç tane iyi yürekli üyeleri tenzih ederek söylüyorum) onlara olan bakışım asla değişmeyecek, tıpkı onların hatalarından asla geri dönme gibi bir niyetleri olmadıkları gibi..

Son düzenleme:

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Çizgili kitabın üye seçiminde çok katı kuralları var herkesi üye kabul etmiyorlar .Bi r zamanlar bende üyeydim.fakat çok basit sebebler yüzünden üyeliğimi iptal ettiler. kendilerine dargın ve kırgın deyilim.kendilerine başarılar diliyorum