Geldim, gördüm, beğendim

Jokerrose

Yeni Üye
20 Nis 2009
30
274
Herkesle paylaşmak isteyenlerin mekanıymış diye duydum ;) ....
Tanıdık, tanımadık herkese selamlar.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Uzun zaman oldu görüşmeyeli.
Ama dediğin gibi "Herkesle paylaşmak isteyenler"in arasındasın.
Çok sevindim inan.

Jokerrose

Yeni Üye
20 Nis 2009
30
274
Öyle hocam, soğutmuşlardı beni bu olaydan ama şöyle baktım bi tayfaya gelmeme yetti. Yakında damla damla çığ gibi büyür burası yeterki işin odağında insan(lık) olsun. Kimler kurmuşsa yada ön ayak olmuşsa hem tebrik ederim hemde teşekkür ederim. Biraz yoğun bir dönemim ama en kısa zamanda başta eski taradıklarım olmak üzere yeni taramalarımı ve projelerimi buraya taşıycam. Haydi hayırlısı ..:wbtr:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Konuşulacak çok şey var aslında ama gereksiz konu kirliliği olur.
O nedenle gerek yok çok da fazla.
Huzurlu ve kaliteli bir ortamı birlikte oluşturacağımızdan eminim ben.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Oooo Hocam hoşgeldin sefalar getirdin.Çok hızlısın maşallah.Hayırlı olsun.Paylaşıma eski anlamını yüklemek üzere katkılarını ve değerli çalışmalarını dört gözle bekliyoruz.Ama önce Sen yoğunluğunu bir atlat.Daha uzun yıllar inşallah bir arada olacağız.Çünkü menfaate dayanmayan bir birliktelik olacak.Bakunin kimseyi kastetmiyorum hemen kaşlarını çatma.Söylediklerim genel manada.:)

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
kendi forumuna hoş geldin arkadaşim ..dilendirmeden kimseyi küçültmeden ezmeden paylaşmaya çalişiyoruz. belki paylaşımlar daha az olucak ama kahvenin bahane oldugunun ayrımına vardıgımız icin zaten burdayız.. dimi? :)tekrar hoş geldin.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Hoşgeldin değerli jokerrose,

Siteyi değerli bakunin ve değerli tsubasa kurdular.Aksi iddia edilmedikçe şimdilik benim bildiğim bu.İyi de ettiler.Bir çok sitede ismini gördüğüm kıymetli pek çok değerli insanla kayıtsız koşulsuz bir arada olabilmek güzel.Her geçen gün katılımlar artacak.Ancak tanıdık isimleri görünce daha da mutlu oluyorum oluyoruz.

Selam ve sevgiler..

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Hoş Geldin sevgili Jokerrose,
Harpoon'unda dediği gibi "Bir çok sitede ismini gördüğüm kıymetli pek çok değerli insanla kayıtsız koşulsuz bir arada olabilmek güzel."Hemde çok güzel.Hele de benim gibi yargılanmadan idama mahkum edilen biri için!:)Tekrar HOŞ GELDİN.