Muğla'dan Tüm Çizgi Diyarı Canlarına Selamlar

Erdem48

Yeni Üye
15 Mar 2019
2
37
Muğla'dan forumdaki tüm okumayı seven canlara tüm kalbimle selamlar saygılar öncelikle :) Forumu Çizgi Roman okuma krizim tuttuğu sıralarda buldum diyerek girmek istiyorum konuya :D İçeriğine şöyle bir bakınınca hemencecik aşık oldum arşivin genişliğinden ötürü :d O kadar ki; "Nihayet o aradığım Türkçe Çizgi Roman, Mizah, E-Dergi, Çocuk Dergileri ve daha nicesi ile dolu, buram buram nostalji kokan, gerçek anlamıyla devasa bir arşive sahip, Çizgi Roman konusunda en sağlam forumu buldum" dedim bir an içimden :24: Bu devasa arşivin bu hale gelmesinde emekleri geçen, bu muhteşem hazineye katkı sağlayan herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, hayatta olanlarının tümüne uzun, sağlık, başarı ve mutluluk dolu hayatlar diliyorum. Ve, artık izninizle şu değerli hazineden birkaç parça alıp (Yani Birkaç Çizgi Roman ve Mizah Dergisi indirip :D) hem çocukluğumun efsaneleriyle yıllar sonra yeniden hasret giderip, hem çocukluğumda göremediğim, daha eskilerin efsaneleriyle tanışıp, hem böylelikle sayenizde o eski güzel zamanlara dönüp, tekrar içimdeki çocuğu dirilteceğim siz güzel yürekli canlar sayesinde :2:.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Arkadaş işte hayırlı üye dediğin böyle olur...
Girişgah böyleyse ya çok iyi dost oluruz ya da çok gevezeymiş arkadaş deyip ne zaman suscak diye bekleriz...
Şakası bir yana hoş geldin Erdem48...
Yazdıklarının hepsi var burada...
Biraz manga eksiğimiz var...
Onu da hazır kıtadan tahmil ediyoruz...
Yani her bişi var...
Keyifli forumlar...
Dikkat et fena bağımlılık yapıyor burası...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Sadece eskiler değil, yeni ve raflarda görme ihtimalinin çok zayıf olduğu çizgi romanların çevirilerini de bulabilirsiniz burada. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Erdem48

Yeni Üye
15 Mar 2019
2
37
Herkese Çok Teşekkürler

Biraz geç cevapladığımın farkındayım, öncelikle bunun için herkesten özür diliyor, hepinize bu güzel karşılamalarınız ve bu güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum, siz hepsi birbirinden güzel yürekli canlara :).

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Hoş geldiniz.
Bizde öylesine gelmiş haybeye takılmıştık.
Sonradan kendimizi derya deniz bir ortamda, hatıralarımızın arasında, kitap indirirken taramaya başlamışken bulduk.
Bu arada suçlu değilse bile sorumlu aradım çizgi romanlar dışında bulamadım.
Binlerce dergi ve kitap bizim için Hazine.
Hoş geldiniz.