Tiyatro Oyunu

supergogo

Yeni Üye
30 Eki 2012
2
14
Ahyakkkkkk..! :) Herkese merhaba..
Dumanı üstünde yeni üyeyim.. Çizgi Diyarı'nı duymuştum.. Üye olmak bugüne nasip oldu.. ilk konumu açmış oldum.. Burada olmama vesile olan dostlarım Gürkan Pektaş ve Mustafa Pala'ya çok teşekkür ediyorum.. Sıkı bir çizgi romancı sayılırım.. En sevdiğim Çr kahramanları Zagor ve Karabala..

Bir tiyatro oyunumuz var.. Senaryosu bana ait olan "Çatlak Dublajcılar" adlı absürd komedi bir tiyatro oyunu.. Amatör bir ekip olarak ilk oyunumuz.. Çizgi romancı olduğum için de Çr ile ilgili sürpriz bir repliğim var oyunda.. :) 28 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.30'da Kozyatağı Atacan Sanat Merkezi'nde..

Süleyman Turan ve Hikmet Yamansavaşçılar başta olmak üzere birçok çizgi roman sever dostumuz inşAllah orada olacaklar.. Tüm dostlarımız davetlidir.. Ücret 25,00 TL.. Kesinlikle ticari olmayıp, tiyatro aşkı ile düzenlenen bir etkinliktir.. Gelmek isteyen dostlarımıza gişede bilet ayırtıcam.. Selamlar sevgiler..

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Özellikle böylesi güzel bir davetle geldiğiniz için daha da bir hoş geldiniz :)
İstanbul'da yaşayan dostlardan uygun olanların davetinize icabet edeceğine inanıyorum.
İyi eğlenceler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Değerli dostum hoş geldin.
Güzel bir etkinlikle forumda duyuru yapman ayrıca güzel olmuş.
Gidebilecek dostların bu gösteriyi kaçırmamasını tavsiye ederim.
Bahtı açık olsun,başarılarınızın devamını dilerim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
O gün kendimi ayarlayabilirsem yanınızda olmak isterim. Bir çizgi roman severin hazırladığı tiyatro oyununu ben de merak ediyorum. Hikmet Y. ve Süleyman Turan da orada olacakmış. Harika bir gece olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim değerli dostum...

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Tiyatro oyununa gittim.
Amatörlerin oynadığı ama profesyonel oyunculardan hiç bir farkı olmayan harika bir oyun ve oyunculuk sergilediniz.
Hepinizi canı gönülden tebrik ederim.
Oyunda elinde çizgi romanla gelen size o elindeki ne diye sordular
sizde Çizgi Roman KARABALA dediniz.
KARABALA yazarı ve çizeri usta Hikmet YAMANSAVAŞÇILAR mutlaka okunması gereken ve okutulması gereken bir TÜRK çizgi romanı diyince bende alkışı patlattım ve salonda eşlik etti bana :)
Çizgi romanı sevdiğiniz belli bunu da oyuna eklemeniz çok güzel olmuş.Tebrik ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılar sevgiler.