Tiyatro Oyunu

Tiyatro Oyunu

Çizgi Diyarına Hoşgeldiniz

Like Tree23Likes
  • 9 Post By gOgO1975
  • 4 Post By Sinan Atik
  • 3 Post By ertuğrul
  • 2 Post By Raven
  • 4 Post By muratusta

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19.Nisan.2018, 17:46   #1
Yeni Üye

gOgO1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
gOgO1975 is on a distinguished road
Icon10 Tiyatro Oyunu
Ahyakkkkkk..! Herkese merhaba..
Dumanı üstünde yeni üyeyim.. Çizgi Diyarı'nı duymuştum.. Üye olmak bugüne nasip oldu.. ilk konumu açmış oldum.. Burada olmama vesile olan dostlarım Gürkan Pektaş ve Mustafa Pala'ya çok teşekkür ediyorum.. Sıkı bir çizgi romancı sayılırım.. En sevdiğim Çr kahramanları Zagor ve Karabala..

Bir tiyatro oyunumuz var.. Senaryosu bana ait olan "Çatlak Dublajcılar" adlı absürd komedi bir tiyatro oyunu.. Amatör bir ekip olarak ilk oyunumuz.. Çizgi romancı olduğum için de Çr ile ilgili sürpriz bir repliğim var oyunda.. 28 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.30'da Kozyatağı Atacan Sanat Merkezi'nde..

Süleyman Turan ve Hikmet Yamansavaşçılar başta olmak üzere birçok çizgi roman sever dostumuz inşAllah orada olacaklar.. Tüm dostlarımız davetlidir.. Ücret 25,00 TL.. Kesinlikle ticari olmayıp, tiyatro aşkı ile düzenlenen bir etkinliktir.. Gelmek isteyen dostlarımıza gişede bilet ayırtıcam.. Selamlar sevgiler..
ertuğrul, Raven, atlas364 ve 6 kişi bunu beğendi.
gOgO1975 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Nisan.2018, 22:19   #2
Onursal Üye

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 56015
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Özellikle böylesi güzel bir davetle geldiğiniz için daha da bir hoş geldiniz
İstanbul'da yaşayan dostlardan uygun olanların davetinize icabet edeceğine inanıyorum.
İyi eğlenceler.
Raven, atlas364, muratusta ve 1 kişi bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Nisan.2018, 00:01   #3
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1821500
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Değerli dostum hoş geldin.
Güzel bir etkinlikle forumda duyuru yapman ayrıca güzel olmuş.
Gidebilecek dostların bu gösteriyi kaçırmamasını tavsiye ederim.
Bahtı açık olsun,başarılarınızın devamını dilerim.
Raven, muratusta ve gOgO1975 bunu beğendi.
Alt 20.Nisan.2018, 00:08   #4
Yönetici

Raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 494049
•Rep Seviyesi :
Raven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond reputeRaven has a reputation beyond repute
Raven - MSN üzerinden mesaj gönder
O gün kendimi ayarlayabilirsem yanınızda olmak isterim. Bir çizgi roman severin hazırladığı tiyatro oyununu ben de merak ediyorum. Hikmet Y. ve Süleyman Turan da orada olacakmış. Harika bir gece olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim değerli dostum...
muratusta ve gOgO1975 bunu beğendi.
Alt 30.Nisan.2018, 01:20   #5
Süper Üye

muratusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 79005
•Rep Seviyesi :
muratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond reputemuratusta has a reputation beyond repute
Tiyatro oyununa gittim.
Amatörlerin oynadığı ama profesyonel oyunculardan hiç bir farkı olmayan harika bir oyun ve oyunculuk sergilediniz.
Hepinizi canı gönülden tebrik ederim.
Oyunda elinde çizgi romanla gelen size o elindeki ne diye sordular
sizde Çizgi Roman KARABALA dediniz.
KARABALA yazarı ve çizeri usta Hikmet YAMANSAVAŞÇILAR mutlaka okunması gereken ve okutulması gereken bir TÜRK çizgi romanı diyince bende alkışı patlattım ve salonda eşlik etti bana
Çizgi romanı sevdiğiniz belli bunu da oyuna eklemeniz çok güzel olmuş.Tebrik ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılar sevgiler.
kicker, Sinan Atik, Lobador ve 1 kişi bunu beğendi.

Bookmarks

Seçenekler
Stil