Makedonyadan Merhabalar

SakiYusuf

Yeni Üye
6 May 2017
17
38
Değerli çizgi roman okurları Makedonyadan katılıyorum ısmım Sakı, 46 yas, bir kaç ay evvel üye oldum en cok Conan severım, burada Türkçe dilinde kronolojık bir şekilde Conan serılernı okuyabılme şansım oldu, herkeze çok teşekkür ediyorum, Türkiyede eskiden ve şimdi çıkan çizgi romanlarnı takip edıyorum..

Bir ricam olacak...Hakan Alpinin Çizgi Roman anslklopedısi burada .pdf olarak varsa, rıcam bilenler buraya link koysun

Teşekkür ediyorum.

Balkanlardaki çizgi romanlarle ilgili sorularnız ve ilginiz varsa buyrun sorun...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Sakiyusuf aramıza hoş geldiniz.
Öncelikle forumun keyfini çıkar, sonrasında muhakkak senden oraların çizgi romanları konusunda bilgi alırız..
Hoş geldin.

SakiYusuf

Yeni Üye
6 May 2017
17
38
Teşekkür ediyorum, zaten çok da keyfını çıkarıyorum, bu güzel yerde gördüğüm kadar 'yok olmmayan yoktur'..şansıma Balkanlarda yaşayan bir Türk olarak hem buralarda çıkan çr lari okuyabilir hem de Türkçe çr ları..aslında çr ları daha geniş bir anlamda inceliyorum, ekoller, yazarlar, çizerler, yayın evleri..serileri. Her halde binlerce ve binlerce çr okuduktan sonra insan bu şeyleri de incelemeye başlıyor, onun için de Hakan Alpinin kitabını okumak istiyorum, umarım burada herhangi bir arkadaş yardımcı olur..

Son düzenleme:

SakiYusuf

Yeni Üye
6 May 2017
17
38
Merhabalar...
Su an ve daha bastan beri Conan the Barbrian serisini okuyorum, cok evvel zamanlarda Conan buralarda da cikiyordu, ancak cok karisik sekilde az bir miktar ayisi cikti, genelde bazi Conan the Barbarian ve Savage Sword of Conan serilerinden sayilar...sonra, cizgi roman yayimlanmasi 10 yil bir sure durdu ve yeniden buyuk bir hizla basladi Balkanlarda, ancak Conan yine cok karisik bir sekilde yayinlandi, sonra durdu ve en sonunda nihayet Srbistan Darkwood yayinevi Conan the Barbarian serisine kronolijik bir sekilde (Konan Hronike) ve SSOC serisi de kronolojik bir sekilde (Divlji mac Simerija) ysyinlanmaya basladi, sert kapak ve luks cilt yyinlari da ikiside...
Bu sitede Conan'i kronolojik bir sekilde okumaya firsatim oldu, gercekten okadar cok Conan sayisini taramak, balonlamak, liste ya[mak, link koymak devasal bir istir, bunun icin tum emegi gecenlere nekadar tesekkur etsem yetmez...
Heinize cok selamlar Makedonyadan...

Son düzenleme: