Ufak Bir Yardım

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
merhaba arkadaşlar. bu siteye uzun süredir üyeydim ama işler güçler yüzünden pek giremiyordum. şimdi vaktim var ve eski çizgi roman serilerini okumak istiyorum. (tenten, tommiks, yüzbaşı volkan vs.)

sitede bunları arattım ama bazı bölümleri hem eksik hem de nereden nasıl başlayacağımı bilmiyorum. bu tür çizgi romanları listeli olarak bütün bir şekilde nasıl indirip okuyabilirim.

not: bazı yayınlar resim ve pdf olarak verilmiş. cbr türünde olanları da mevcut mu?

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Üstte kırmızı şeridin sağına doğru "arama" seçeneğine - örn:tenten sıralı liste yazarsanız ulaşabilirsiniz.

forum kullanımını biliyorum kardeş. oradan aradım, bazı bölümleri ve yılları vs. bulamadığım için bu konuyu açtım. elinde bütün bölümleri tam olan biri varsa belki arşivi ekler diye söylemiştim. yoksa ben de bilirim oradan eksik eksik indirmeyi.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,824
iskenderun-Hatay
Önce ana sayfaya tıklayın. Sonra sayfayı kaydırarak çizgi roman dünyası başlığı altında istediğiniz çizgi roman kahramanını tıklayın gerisi çocuk oyuncağı.Tabii bütün seriler tam değil.

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
Önce ana sayfaya tıklayın. Sonra sayfayı kaydırarak çizgi roman dünyası başlığı altında istediğiniz çizgi roman kahramanını tıklayın gerisi çocuk oyuncağı.Tabii bütün seriler tam değil.

eksik bölümlerin tamamlanıp tamamlanmayacağını nereden öğrenebiliriz. zamanla tamamlanır mı?