Selam herkese

fritz

Yeni Üye
24 Ocak 2017
2
10
Arkadaşlar merhaba.
Ufak bir ricam olacak yönetim ahalisinden. daha evvelden "watulan" ismiyle bir üyeliğim vardı. mobil cihazımla girip kullanabiliyordum forumu sadece. PC'ye geçebildim nihayetinde ama şifremi unuttum :) Hesabıma nasıl ulaşacağımı da bilemedim, yeni bi isimle tekrar geleyim madem dedim. Çok zaman olmuş herhangi bir foruma girmeyeli. bütün usülleri unutmuşum haliyle.
Neyse sadede geliyorum; eski hesabımı kurtarmamın bir yolu var mı? Yoksa bu hesap altında devam et, diğerini görmezden geliriz der misiniz?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Merhaba sevgili Fritz. Sitemize tekrardan hoşgeldiniz. Watulan nickli eski hesabınızın şifresini değiştirip, deneme amaçlı hesabınıza girilmiştir. Girişte herhangi bir sorun gözükmüyor. Özel mesaj olarak size yeni şifrenizi gönderiyorum, lütfen en yakın zamanda size gönderdiğim şifreyi değiştiriniz. Teşekkürler..

Son düzenleme:

fritz

Yeni Üye
24 Ocak 2017
2
10
hesapla ilgili bir problem yaşamadım aslında. yeni bir şifre almak için ne yapmam gerektiğini bilemedim. zahmet etmeseydiniz keşke o kadar :) bilemedim şimdi hangisinden devam edeyim diye. siz engelleyiverin olmadı eski hesabı. şimdi telefonda da pc'de de bu hesap için şifremi kaydettim. böyle devam edeyim ben en temizi :) çok teşekkür ederim ilginiz için.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
hesapla ilgili bir problem yaşamadım aslında. yeni bir şifre almak için ne yapmam gerektiğini bilemedim. zahmet etmeseydiniz keşke o kadar :) bilemedim şimdi hangisinden devam edeyim diye. siz engelleyiverin olmadı eski hesabı. şimdi telefonda da pc'de de bu hesap için şifremi kaydettim. böyle devam edeyim ben en temizi :) çok teşekkür ederim ilginiz için.
Estağfurullah.. Hiç sorun değil... :) Eski hesabınızı tamamen sildim. O kullanıcı adıyla toplam 7 adet mesaj yazmışsınız. O mesajlar da artık misafir olarak görülecek. Kalın sağlıcakla.. :)

Son düzenleme: