Hepinize Merhabalar

HanZ09

Yeni Üye
31 Ağu 2016
8
27
Hepinize merhabalar, Çizgi Roman Diyarına daha yeni üye oldum. Ama nedense şimdiden burada uzun zaman kalacağımı düşünüyorum :). Hemen kendimden bahsedeyim, 15 yaşındayım. İsmim Emirhan. Genellikle okumaktan hoşlandığım karakterler Hawkeye, Wolverine, Ares, Conan ve TMNT. TMNT dedim çünkü ekibin hepsini seviyorum diyebilirim :Ğ. Ares'in sadece bir serisini okudum şimdilik ama yinede çok beğendim. Umarım hepinizle iyi geçiniriz.

HanZ09

Yeni Üye
31 Ağu 2016
8
27
Emirhan merhaba hoşgeldin.:)
Senle iyi geçinmek istiyorum, ne yapmalıyım?:)

Profilinizden baktığım kadarıyla, eski bir çizgi roman okuru olduğunuzu tahmin ediyorum hocam. Benim eski popüler çizgi roman karakterlerinden okuduğum tek çizgi roman karakteri Conan diyebilirim. Belki birkaç çizgi roman tavsiyesi iyi olurdu :Ğ

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,933
İstanbul
Merhaba, aramıza hoş geldin Emirhan...

Sana eski kuşaklardan maceralarını beğeneceğini umduğum "Zagor" ve "Thorgal"ı okumanı tavsiye ederim. :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Profilinizden baktığım kadarıyla, eski bir çizgi roman okuru olduğunuzu tahmin ediyorum hocam. Benim eski popüler çizgi roman karakterlerinden okuduğum tek çizgi roman karakteri Conan diyebilirim. Belki birkaç çizgi roman tavsiyesi iyi olurdu :Ğ

Tavsiyeyi boşver şimdi.
Ne buldun oku. Ben öyle yaptım.:)
Örümcek adam senin yaşındayken favorimdi.
2 yıl sonra Conan, 4 yıl sonra Teks oku.
Sonra özet çıkar.:D
Bunlar bitince beni bul, yenileyelim.:)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Aramıza hoş geldin Emirhan kardeşim.
Çizgi Roman Diyarı öyle geniş bir umman ki; her yaşa,her zevke hitap ediyor.
Gönlünden ne geçiyorsa onu oku.Belli bir zaman sonra hepsi beğenilerine göre şekillenmeye başlar...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Sevgili Emirhan öncelikle hoşgeldin...Ama bana soracak olursan çizgi roman okumak tavsiye üzerine yapılacak bir eylem değildir...Önce OKU,zaman içinde kendi zevkini ve damak tadını yakalayacaksın..Ve şundan kesinlikle eminim ki diyarda sana hitap eden binlerce kitapla tanışacaksın...Ama senin için en önemlisi,kitap okudukça,okuma alışkanlığı kazanacak ve her daldan kitap okuma isteğin oluşacak...Ve zaman içinde pırlanta gibi bir insan yetişecek :)

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Sevgili Emirhan..Emin ol,umduğunu fazlası ile bulacaksın..Diyardaki üyelerle çok iyi geçineceksin..Bütün üyeler,vur ensesine,ağzındaki lokmayı al cinsinden..Bol bol görüşmek dileği ile Hoş geldin HanZ09..

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Hoş geldin sevgili Emirhan... İyi geçinmenin ilk aşamasını başarıyla geçtin... Tebrikler...