Tekrar meleba

smyrna.

Yeni Üye
28 Ocak 2013
29
61
İstanbul
Merhaba gençler, ben mihrimah, yine yeniden buradayım, en son sanırım 2013'te buradaymışım. 9.sınıfa gidiyormuşum. Şimdi lys bebesiyim. Fazla kalmamışım ama sanırım çeviri yolunda 1-2 şey çalışmışım. Tekrar başlamak isterim izniniz olursa. Buralar biraz daha dolsun. Ehe.
En sevdiğim karakterler Emma Frost ve Rogue, geldiğim gibi iconlarımı gördüm ve zevkim hiç değişmemiş dedim kendime. Baya bi stok yaptım ama. Tam bir geek oldum sanırım, tabi hala dc nedir bilmiyorum o ayrı konu. Sürekli marvel okudum :Ğ

İyi forumlar arkadaşlar, çevirilecek çizgi romanlar, balonlama yapacak insanlar varsa atın, çalışalım beraber. Bu arada bir şükrü vardı burada, ne oldu ona ? :d

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,879
52,449
Kendi Koltuğunda
Yaşlandık, yaşlandılar,yaşlanıyorlar
o yüzden...
Burada genç kurtluğumuzu yaşıyoruz.
Yani bir nevi bu çizgilerle çocukluğumuzu yaşayıp içimizdeki çocuğa hayat veriyoruz..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,594
hiçbiryerde :)
Hoşgeldin tekrar Mihrimah.
Herkes burada, hatta daha
fazla kişi geldi sen yokken.
Bol bol okuman iyi olmuş.
Eh, biraz DC okuma zamanın da
gelmiş bence. Ayrıca "Grafik Romanlar",
bağımsız harika örnekler de var, biraz
onları da okuyabilirsin.
Beğendiğin çizgi roman önerilerini,
projelerini getir, gerisi gelir. Güzel
işlerini görmek isteriz bu durumda.
İyi forumlar :)...

smyrna.

Yeni Üye
28 Ocak 2013
29
61
İstanbul
Olabilir, neden olmasın ? ama sanki marvel olursa konulara daha hakim kalırım gibime geldi. Balonlama yapan hiçbir arkadaş yok mu o konuda? ^^

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,401
İzmir
Bak ben The Amazing Spider-Man serisine ilk baştan (1962 yılı itibari ile, Steve Ditko çizimleri hani) başlamaya hazırım. Yaklaşık 700 sayı filan :) Gönüllüysen neden olmasın. Çeviri senden balonlama benden...