Çizgi Roman Önerisi

Papa Emeritus II

Yeni Üye
25 May 2016
1
0
Ilk defa cizgi roman okuyacagim genelde film,dizi falan izlerdim cizgi roman dunyasi baya karisik ben sevdigim bir kac karakteri soyleyeyim siz bana nereden baslamam gerektigini soyleyin nasil olur ?

Sevdigim karakterler

QuickSilver (fox). Wolverine

Thor. Iron Man

Flash. Deadpool

Batman. Punisher

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
576
speedforce
Bence Flash'tan başla hatta zorlayıp İnjustice bile yapabilirsin Dc reboot attığı için tüm hikayeler yeni baştan olacak bu da yeni başlayanlar için ideal diye düşünüyorum, Thor için krallık dönemi uygun bence, Deadpool için en mantıklısı origins diyebilirim, QuickSilver'in benim bildiğim Türkçe çizgi romanı yok piyasada belki pdf vardır. Wolverine için klasikler, origins ve old logan serileri en güzelleri bence, Iron Man için son stark dönemi iyi gibi mandarin baya bir eski çünkü, Batman için Arkaim serisi güzel bence, Punisher'in herhangi bir serisi olabilir farketmez adam her türlü dehşet

KayıtsızÜye

Yeni Üye
29 Eki 2014
4
0
En canli olmasi gereken basliklardan biri diye dusunuyorum; yeni okuyucular kazandirmak icin. Oneriler artmali.

Cocuklugumda cok sıkı takipci olmamakla bi iki cizgi roman okumuslugum vardi. Mizah dergilerini okumayanimiz yoktur zaten. Ancak icimdeki okuyucuyu uyandiran yilini bile hatirlamadigim polisiye bir cizgiroman oldu. Birden kitap zihnimde canlandi,sayfalar hareketlendi, siyah beyaz dunyadan milyonlarca renk fiskirdi. Kac zamandir o romani ariyorum, bulamadim... onerilerinize acigim arkadaslar. Polisiye ornekler bekliyorum. Tesekkurler