Merhabalar

AlperPeter

Yeni Üye
15 May 2016
1
17
Kocaeli
Merhabalar, benim adım Alper. Birkaç dakika önce foruma kaydoldum. Sitenizi yanlış hatırlamıyorsam 3-4 yıl önce keşfetmiştim. O zamanlar biraz çocuktum pek bir şey bilmiyordum çizgi romanlar hakkında. Uzun bir süre geçti, sanırsam üyeliğimi kaybettim. Ve ondan sonra çizgi romanlara karşı ilgimi kaybettim. Bugün 8. Kitap Fuarı vardı Kocaeli'de. Gerekli Şeyler'i orada görünce birkaç çizgi roman ve manga aldım. Eve gelince aklıma siz geldiniz, ben de bir geri dönüş yapayım dedim.

ZagorSever1

Kıdemli Üye
21 Ara 2014
135
356
Olsun o zamanlar biraz çocukmuşsun. Tam çocuk olmadığın için sanırım bir sorun teşkil etmeyecektir. Çizgi kahramanlar, onlar hakkında bir şey bilmediğin için umarım sana darılmamışlardır.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Yeniden hoşgeldin Alper.
Burası zaten çocukluğunu hiç kaybetmemiş olanların yeri.
Çocukluk masumiyetini hiç kaybetme.
Çizgi romanı genç yaşta yeniden keşfetmen ne kadar güzel.
Ben yeniden keşfettiğimde 50 yaşını çoktan geçmiştim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,232

Sevgili "KARAOĞLAN" gibi yazacaktım, ama o benim duygu ve düşüncelerimi de kelimelere dökmüş zaten.
Tekrar hoşgeldiniz "AlperPeter".

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Sevgili Alper; Burası bir cennet, çizgi roman cenneti. Altı aydır siteyi bitirmeye çalışıyorum daha bir arşın gidememişim. Ustalarımız çizgiroman sevdalılarımız yıllardır foruma emek verip çalışmış durmuşlar. Bizleri anılarımıza götüren bu güzel insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Sana iyi eğlenceler.